Masa nowości w Call of Duty: Cold War/Warzone. Do gry trafi Rambo i John McClane

Wincenty Wawrzyniak
2021/05/19 20:45
1
0

Już jutro w Call of Duty: Warzone pojawią się legendy kina akcji z lat 80-tych w ramach wydarzenia inspirowanego Szklaną pułapką oraz Rambo.

Już jutro, czyli 20 maja bieżącego roku, gry Call of Duty: Warzone, Call of Duty: Black Ops – Cold War oraz Call of Duty: Mobile doczekają się wielkiej śródsezonowej aktualizacji (mid-season update). Jak podaje serwis Game Rant, nowości jest naprawdę sporo. Motywem przewodnim wydarzenia 80s Action Heroes jest kino akcji z tytułowych lat 80-tych. W ramach tego wydarzenia w grach pojawi się dwójka nowych operatorów: John Rambo oraz John McClane z filmu Szklana pułapka. Mowa tutaj o pełnoprawnych postaciach – z unikalnym uzbrojeniem, ekskluzywnymi elementami kosmetycznymi i finisherami.

A teraz dobra i zła wiadomość dla tych, którzy nie zamierzają sięgać po swoje portfele. Zła – nowych operatorów trzeba zakupić osobno. Rambo będzie dostępny w ramach limitowanego pakietu zarówno w Black Ops: Cold War, jak i w Warzone; poza bohaterem otrzymamy dwa ciosy kończące, trzy schematy legendarnych broni oraz kilka innych dodatków. Podobnie jest w przypadku bohatera Szklanej pułapki. Więcej informacji na temat zestawów możecie znaleźć pod tym adresem.

Jeśli natomiast chodzi o dobrą wiadomość, gracze, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na bohaterów, mogą również skorzystać z wydarzenia. W jego ramach wprowadzono bowiem zmiany na mapie; w miejscu, gdzie dotychczas stała wieża nadawcza pojawi się słynny wieżowiec Nakatomi Plaza ze Szklanej pułapki. Tam znajdziemy kilka misji koncentrujących się na rozbrajaniu ładunków wybuchowych czy włamaniu do sejfu. Nie zabraknie również akcentów nawiązujących do Rambo, które zobaczymy np. w obozach.

GramTV przedstawia:

Masa nowości w Call of Duty: Cold War/Warzone. Do gry trafi Rambo i John McClane

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Call of Duty: Warzone zadebiutowało 10 marca ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Call of Duty: Black Ops – Cold War zadebiutowało natomiast 13 listopada ubiegłego roku na komputerach osobistych (i jest dostępne wyłącznie w Battle.net) oraz konsolach obecnej (PlayStation 4, Xbox One) i nowej generacji (PlayStation 5, Xbox Series X). Więcej informacji na temat trzeciego sezonu znajdziecie tutaj.

Komentarze
1
Kresegoth
Gramowicz
19/05/2021 22:15

Szkoda, że nie dali jeszcze Johna Matrixa ;]