Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Call of Duty: Vanguard z pokazem trybu zombie. Twórcy zapraszają na transmisję

Mikołaj Ciesielski
2021/10/13 09:00

Tego samego dnia odbędzie się również prezentacja trybu Hazard Zone do Battlefield 2042.

Call of Duty: Vanguard z pokazem trybu zombie. Twórcy zapraszają na transmisję

Nieco ponad trzy tygodnie dzielą nas od premiery Call of Duty: Vanguard. Nic więc dziwnego, że Activision oraz deweloperzy ze Sledgehammer Games regularnie dzielą się informacjami i materiałami ze wspomnianej produkcji. W tym tygodniu mieliśmy już okazję zobaczyć zwiastun kampanii fabularnej, ale okazuję się, że to nie koniec atrakcji, ponieważ już jutro, 14 października, odbędzie się prezentacja trybu zombie.

Transmisja rozpocznie się dokładnie o 17:00 czasu polskiego. Deweloperzy zamierzają pokazać nie tylko wspomnianych nieumarłych, ale także Dark Aether oraz demony. Twórcy zapowiadają też, że tryb ma przynieść ze sobą „złowieszczy twist”, a same zombie, które pojawią się w Call of Duty: Vanguard, mają znacząco rozbudować całe uniwersum. Należy także pamiętać, że za wspominany wariant rozgrywki odpowiada studio Treyarch.

Warto również dodać, że na jutro zaplanowano też prezentację Hazard Zone do gry Battlefield 2042, która także rozpocznie się o 17:00. Sam tryb wciąż owiany jest tajemnicą. Wiadomo jedynie, że całość ma łączyć „wciągającą rozgrywkę z najlepszymi elementami otwartych map z serii Battlefield.

Na koniec przypomnijmy, że Call of Duty: Vanguard zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premierę gry zaplanowana na 5 listopada bieżącego roku. Na start do dyspozycji użytkowników oddanych zostanie dwadzieścia różnych map, w tym szesnaście standardowych i cztery mapy typu Champion Hill. W nadchodzącej odsłonie popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek nie zabraknie też kampanii fabularnej.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!