Call of Duty: Vanguard – oficjalny rozmiar gry na konsolach PlayStation i Xbox

Mikołaj Ciesielski
2021/10/28 08:30

Activision ujawniło, ile miejsca na dysku poszczególnych platform będzie wymagać tegoroczna odsłona Call of Duty.

Call of Duty: Vanguard – oficjalny rozmiar gry na konsolach PlayStation i Xbox

Call of Duty: Vanguard zadebiutuje na rynku za nieco ponad tydzień. W ostatnim czasie mieliśmy okazję zobaczyć m.in. zwiastun kampanii fabularnej oraz dynamiczny trailer premierowy okraszony muzyką Jacka White’a. Tymczasem wczoraj Activision ujawniło oficjalne rozmiary tegorocznej odsłony Call of Duty na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Posiadacze wymienionych platform mogą więc brać się za sprzątanie i odpowiednio przygotować się na premierę Call of Duty: Vanguard.

Call of Duty: Vanguard – rozmiar gry na konsolach PlayStation i Xbox:

  • PlayStation 5: dane do pobrania64.13 GB / wymagana przestrzeń na dysku89.84 GB
  • PlayStation 4: dane do pobrania54.65 GB / wymagana przestrzeń na dysku93.12 GB
  • Xbox Series X/S: dane do pobrania 61 GB / wymagana przestrzeń na dysku 61 GB
  • Xbox Series One: dane do pobrania 56.6 GB / wymagana przestrzeń na dysku 56.6 GB

GramTV przedstawia:

Posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5 będą mogli pobrać niezbędne pliki już o północy 29 października, a na konsolach Xbox pre-load zostanie uruchomiony nieco później, bo o 6:00 czasu polskiego. Natomiast pecetowcy będą musieli poczekać na możliwość pobrania gry do 2 listopada. W najbliższych dniach mamy również poznać dokładne wymagania sprzętowe Call of Duty: Vanguard na PC.

Na koniec przypomnijmy, że Call of Duty: Vanguard zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premierę gry zaplanowana na 5 listopada bieżącego roku. Na start do dyspozycji użytkowników oddanych zostanie dwadzieścia różnych map, w tym szesnaście standardowych i cztery mapy typu Champion Hill. W nadchodzącej odsłonie popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek nie zabraknie też kampanii fabularnej oraz trybu zombie. Za ten ostatni odpowiada studio Treyarch.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!