Call of Duty: Modern Warfare III bez nowych map do multi. Gracze otrzymają remastery kultowych aren

Radosław Krajewski
2023/08/15 14:15
3
0

Coraz bardziej przypomina to DLC, niż pełnoprawną grę.

Call of Duty: Modern Warfare III zadebiutuje na rynku zaledwie rok po poprzedniej odsłonie Modern Warfare. To zrodziło wiele spekulacji, że tak naprawdę Sledgehammer Games nie przygotowuje pełnoprawnej nowej odsłony CoD-a, ale DLC do poprzedniej części. Activision jednak potwierdziło, że Modern Warfare III to gra premium, która będzie sprzedawana w pełnej cenie. Okazuje się jednak, że gracze nie będą mogli liczyć na ani jedną nową mapę i w multiplayerze fani będą musieli rywalizować na tych samych mapach, co w Modern Warfare II, których lista zostanie wzbogacona o zremasterowane areny z Modern Warfare 2 z 2009 roku.

Call of Duty: Modern Warfare III bez nowych map do multi. Gracze otrzymają remastery kultowych aren

Call of Duty: Modern Warfare III może nie otrzymać ani jednej nowej oryginalnej mapy do multiplayera

Informację potwierdził znany scooper el_bobberto, który ujawnił, że Activision pierwotnie planowało wydać paczkę z mapami z Call of Duty: Modern Warfare 2 do ubiegłorocznej części serii z okazji 20-lecia marki. Projekt jednak został odrzucony i podjęto decyzję, aby paczka z mapami, która pierwotnie miała ukazać się w Modern Warfare II w drugim roku wsparcia gry, stała się częścią Call of Duty: Modern Warfare III.

Jeżeli te informacje okażą się prawdą, to tegoroczna odsłona serii otrzyma szesnaście odświeżonych map z Modern Warfare 2, w tym takie klasyki, jak Rust, Favela, Scrapyard oraz Terminal. Niewykluczone, że do gry trafią zremasterowane mapy również z pozostałych dwóch odsłon Modern Warfare.

Wczytywanie ramki mediów.

Obecnie każda mapa na start MWIII jest zremasterowaną mapą MW2 (2009).

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare III zadebiutuje 10 listopada. Gra pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PlayStation 4 i Xbox One.

Komentarze
3
kaczor
Gość
15/08/2023 22:38

Jeśli tak się stanie to znakomicie bo MW2 z 2009 roku był jednym z najlepszych odsłon COD. 

krystekRZS
Gramowicz
15/08/2023 20:59

Kity ludziom wciskacie temu nikt nie siedzi na tej stronie. Wasza strona codziennie mi wyskakuje z tymi waszymi "newsami" ze świata gier 🤣

krystekRZS
Gramowicz
15/08/2023 20:48

Ok. A kto to jest ten wasz typ? Może wie kiedy GTA6 wyjdzie ?