Call of Duty: Modern Warfare 3 ze szczegółami na temat 1. sezonu. Nowe mapy, tryby i nie tylko

Mikołaj Ciesielski
2023/11/20 11:00
0
0

Sledgehammer Games przedstawiło kilka atrakcji, które trafią do gry w najbliższym czasie.

Call of Duty: Modern Warfare 3 to jedna z najgorzej ocenianych odsłon serii. Sledgehammer Games nie zamierza jednak składać broni i pracuje nad atrakcjami skierowanymi do fanów trybu multiplayer. Jeszcze w tym roku w najnowszej części Call of Duty ma wystartować bowiem 1. sezon rozgrywek, a wraz z nim w ręce graczy trafi nowa zawartość. Tuż przed weekendem deweloperzy ujawnili natomiast kilka nowości, które trafią wkrótce do Call of Duty: Modern Warfare 3.

Call of Duty: Modern Warfare 3 ze szczegółami na temat 1. sezonu. Nowe mapy, tryby i nie tylko

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare 3 dzielą się szczegółami na temat 1. sezonu

Zgodnie z zapowiedziami w 1. sezonie rozgrywek Call of Duty: Modern Warfare 3 nie zabraknie dodatkowych map. Sledgehammer Games informuje, że gracze będą mieli okazję sprawdzić się na trzech nowych arenach – „Rio” przeniesie graczy do pełnej kolorów brazylijskiej galerii handlowej. „Greece” (jak sama nazwa wskazuje) pozwoli odwiedzić słoneczną Grecję, a zmagania na mapie „Meat” będą rozgrywać się na terenie rzeźni.

W 1. sezonie rozgrywek w Call of Duty: Modern Warfare 3 pojawi się także dobrze znany fanom serii tryb Gunfight, w którym naprzeciwko siebie staną dwie 2-osobowe drużyny. Wspomniany wariant rozgrywki doczeka się również nowej dedykowanej mapy o nazwie Training Facility. To jednak nie koniec atrakcji, które zmierzają do najnowszej produkcji studia Sledgehammer Games.

W trybie Zombies gracze Call of Duty: Modern Warfare 3 zbadają bowiem tajemnicze szczeliny i za ich sprawą zmierzą się ze „złowieszczymi” i „chaotycznymi” wyzwaniami. We wspomnianym wariancie rozgrywki pojawi się także nowa broń, która pozwoli zmieniać przeciwników – w tym także zombie – w swoich sojuszników.

GramTV przedstawia:

Na nowości mogą również liczyć gracze Call of Duty: Warzone. We wspomnianej pojawi się bowiem mapa Urzikstan, a także mechaniki wprowadzone w Call of Duty: Modern Warfare 3. Mowa tutaj m.in. o możliwości wcześniejszego zakończenia wślizgu czy Tac-Stance.

Niestety Sledgehammer Games nie ujawniło, kiedy dokładnie ruszy 1. sezon rozgrywek w Call of Duty: Modern Warfare 3. Deweloperzy zapowiadają również, że przedstawione atrakcje to jedynie „fragment obszernej zawartości” dla fanów trybów multiplayer. Zainteresowanym nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne wiadomości.

Na koniec przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 3 dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Sledgehammer Games, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Call of Duty: Modern Warfare III - gorzej być chyba nie mogło…

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!