Call of Duty: Modern Warfare 3 wkrótce z prezentacją? Kolejne poszlaki w sieci

Mikołaj Ciesielski
2023/07/26 13:05
0
0

Źródłem zamieszania studio Sledgehammer Games.

W tym tygodniu do sieci wyciekły materiały promocyjne z motywem Call of Duty: Modern Warfare 3. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyna poszlaka, która sugeruje, że oficjalna prezentacja tegorocznej odsłony popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek zbliża się wielkimi krokami. Rychłą zapowiedź nowego CoD-a zwiastują bowiem również zmiany, których na swoich profilach w mediach społecznościowych dokonało studio Sledgehammer Games.

Call of Duty: Modern Warfare 3 wkrótce z prezentacją? Kolejne poszlaki w sieci

Sledgehammer Games przygotowuje się do prezentacji Call of Duty: Modern Warfare 3?

Jak zauważa Charlie Intel, studio Sledgehammer Games zaktualizowało zdjęcia w tle na portalach społecznościowych X (wcześniej Twitter) oraz Facebook, a także na swoich kanałach na platformach YouTube oraz Twitch. Nie byłoby w tym z pewnością nic nadzwyczajnego, gdyby nie pewien szczegół, który nie uszedł uwadze redaktorom wspomnianego serwisu.

Ostatnią literkę „E” w nazwie Sledgehammer zastąpiono bowiem trzema poziomymi paskami w kolorze czerwonym, które – zdaniem redakcji Charlie Intel – mają stanowić nawiązanie do Call of Duty: Modern Warfare 3. Na wspomnianych na początku wiadomości materiałach promocyjnych, które trafiły w tym tygodniu do sieci, widoczna była natomiast rzymska „3” także w kolorze czerwonym. Niewykluczone więc, że studio zaprosi wkrótce graczy na prezentację nowego CoD-a.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że według jednego z branżowych insiderów Call of Duty: Modern Warfare 3 ma zadebiutować na rynku 10 listopada 2023 roku.. Wszelkie informacje dotyczące daty premiery oraz platform, na których pojawi się tegoroczna odsłona popularnej serii, powinny zostać przekazane podczas oficjalnej prezentacji.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!