Już niedługo 8. sezon w Call of Duty: Mobile. Sporo nowości w grze mobilnej

Maria Wawrzyniak
2022/09/01 13:00

Już za kilka dni w grze mobilnej wystartuje 8. sezon rozgrywek – z tej okazji deweloperzy przygotowali sporo nowości.

Już niedługo – 8 września bieżącego roku o godzinie 2:00 czasu polskiego – w grze Call of Duty: Mobile rozpocznie się kolejny – już ósmy – sezon rozgrywek pod tytułem Train to Nowhere. Deweloperzy po raz kolejny przygotowali dla społeczności mobilnego battle royale sporo zmian oraz nowości.

Już niedługo 8. sezon w Call of Duty: Mobile. Sporo nowości w grze mobilnej

Nowości w 8. sezonie w Call of Duty: Mobile

W grze pojawi się mapa Express, która zawitała też niedawno do Call of Duty: Black Ops – Cold War. Oprócz tego czekać będzie na nas nowe wydarzenie tematyczne o nazwie Operation: Spy Hunt, gdzie naszym zadaniem będzie zbieranie wskazówek w celu przechwytywania informacji podczas pojedynków z innymi graczami w trybach wieloosobowym oraz Battle Royale. To jednak nie wszystko, co zaoferuje nowy sezon.

Nie można bowiem zapominać o przepustce bitewnej (Ground Forces), w której ramach gracze będą mogli zdobyć 50 nowych poziomów nagród o tematyce szpiegowskiej – zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej, czyli premium. Na liście znajdziemy między innymi nowych operatorów (Misty, Undercover Agent oraz Adler, Dapper), nową broń (ZRG 20 mm) oraz nową klasę w trybie Battle Royale, czyli Igniter. Do tego dochodzą także wszelkiego rodzaju ozdoby, karty, nowe schematy do broni, czy COD Points.

GramTV przedstawia:

Zainteresowanych wszystkimi szczegółami zapraszamy pod ten adres. Przypomnijmy, że Call of Duty: Mobile zadebiutowało na rynku 1 października 2019 roku na urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!