Call of Duty 2024 zabierze nas do Iraku i pokaże wojnę? Plotki w sieci

Wincenty Wawrzyniak
2022/09/11 16:00
1
0

Choć premiera gry Call of Duty: Modern Warfare 2 odbędzie się w październiku, wiemy już, że powstaje kolejna odsłona serii. Ta może pokazać wojnę w Iraku.

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, studio Raven Software ponownie pracuje nad kampanią fabularną do kolejnej odsłony Call of Duty, która ma pojawić się na rynku w 2024 roku. Jak podaje bowiem serwis Game Spot, branżowy insider o pseudonimie TheGhostOfHope związany z marką dotarł do interesujących informacji na temat produkcji – jego zdaniem tytuł może zabrać nas prosto do Iraku.

Call of Duty 2024 zabierze nas do Iraku i pokaże wojnę? Plotki w sieci

Call of Duty 2024 pokaże wojnę w Iraku

Insider twierdzi, że kampania obejmie operacje Iraqi Freedom oraz Enduring Freedom. Użytkownik wspomniał także o bitwie o Mogadisz – ta, swoją drogą, miała miejsce w 1993 roku i to właśnie na podstawie jej wydarzeń stworzono film Helikopter w ogniu. Jeśli zaś chodzi o wspomniane operacje, Iracka Wolność została zapoczątkowana prewencyjnym nalotem na Pałac Prezydencki Saddama Husajna w 2003 roku, a Enduring Freedom opowie o ataku z 11 września, kiedy to w odpowiedzi prezydent George W. Bush ogłosił, iż w Afganistanie rozpoczęły się naloty powietrzne wymierzone w Al-Kaidę oraz talibów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Niakadan
Gramowicz
11/09/2022 16:40

Oj coś czuje że będzie to jak z Six Days in Fallujah czyli będą mieli ból  dupy i gra nie powstanie