Broken Roads wielkim hitem tego roku? Nowe RPG z datą premiery i świeżym zwiastunem

Radosław Krajewski
2023/09/13 16:00
0
0

Produkcja inspirowana Falloutem pojawi się na rynku jeszcze w tym roku.

Studio Drop Bear Bytes ogłosiło datę premiery swojego nadchodzącego RPG-a, inspirowanego takimi tytułami, jak pierwsze odsłony Fallouta, czy Disco Elysium. Broken Roads zadebiutuje na rynku już 14 listopada, będąc kolejną obiecującą grą w tym roku, która może zachwycić wielu graczy. Tytuł ukaże się tego dnia na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S i Xbox One.

Broken Roads wielkim hitem tego roku? Nowe RPG z datą premiery i świeżym zwiastunem

Broken Roads z datą premiery i nowym zwiastunem

Wraz z ogłoszeniem daty premiery twórcy zaprezentowali nowy zwiastun z elementami rozgrywki. Na materiale możemy zobaczyć kilka nowych ujęć pochodzących ze świetnie zapowiadającego się RPG-a osadzonego w postapokaliptycznym świecie.

Broken Roads zmierza również na pozostałe platformy, czyli konsole PlayStation 4 i PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. Drop Bear Bytes podało, że informacje o debiucie ich produkcji na tych sprzętach zostanie udostępnione wkrótce.

GramTV przedstawia:

Na Steam wciąż dostępne jest demo Broken Roads, które pozwala poznać klasę najemnika, czyli jednego z czterech odstępnych w grze archetypów postaci. Wielu graczy chwali tytuł przygotowany przez Drop Bear Bytes. Jeżeli więc chcecie sprawdzić grę przed premierą, to demo jest dobrą okazję do przetestowania tej pozycji.

Przypomnijmy, że Broken Roads będzie dostępny w kinowej polskiej wersji językowej (napisy).

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!