Broken Ranks dużym sukcesem. Twórcy polskiego MMO udostępniają statystyki

Wincenty Wawrzyniak
2022/02/08 08:00
0
1

Przedstawiciele polskiego studia Whitemoon Games udostępnili statystyki dotyczącego swojego MMORPG pod tytułem Broken Ranks.

Broken Ranks zadebiutowało pod koniec stycznia bieżącego roku. Niedawno przedstawiciele polskiego studia Whitemoon Games udostępnili statystyki dotyczące wspomnianej produkcji i można śmiało uznać, że ta okazała się naprawdę sporym sukcesem. Dowiedzieliśmy się, że konto w grze założyło prawie 90 tysięcy osób, aczkolwiek tutaj warto zaznaczyć, że rejestracja wystartowała jeszcze przed oficjalnym debiutem.

Wczytywanie ramki mediów.

W pierwszym tygodniu od premiery średnia dzienna liczba graczy w Broken Ranks wynosiła aż 25 tysięcy. Jak nietrudno się domyślić, produkcja przyciągnęła uwagę przede wszystkim użytkowników z Polski (prawie 22 tysiące), aczkolwiek na serwerach znalazły się też osoby ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Rosji i Brazylii. Twórcy podziękowali fanom za wsparcie, zaś w komentarzach zapewnili, iż pracują nad kolejnymi poprawkami. Zainteresowani mogą również na bieżąco sprawdzać stronę z changelogami.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!