Broken Ranks - polskie MMORPG zaprasza do otwartych testów beta

LM
2021/06/29 17:55
3
0

Sieciowe połączenie Balura z Heroesami szykuje rychłe testy beta. Nowy zwiastun i harmonogram otwartej bety Broken Ranks.

Broken Ranks - polskie MMORPG zaprasza do otwartych testów beta

Wrocławskie Whitemoon Games w najnowszym komunikacie prasowym ogłosiło otwarte testy beta swojej najnowszej gry – fantasy MMORPG-a zatytułowanego Broken Ranks. Nastawione na rozgrywkę sieciową połączenie Baldur’s Gate i Heroes of Might and Amgic nie każe długo czekać zainteresowanym – otwarta beta Broken Ranks rusza już o 21:00 czasu polskiego w piątek 2 lipca, a dobiegnie końca o tej samej godzinie w poniedziałek 5 lipca. Rzućcie okiem na załączony poniżej zwiastun.

Podczas testów beta pobawmy się w rozbudowanym prologu, który pozwoli wypróbować masę mechanik rozgrywki, a na uczestników wcześniejszych testów czeka nieco świeżej zawartości. Deweloper pochwalił się, że pomimo ściśle ograniczonej liczby uczestników do zamkniętych testów beta Broken Ranks zgłosiło się przeszło 20 tysięcy graczy z różnych zakątków globu.

GramTV przedstawia:

Całość kontynuuje wydane w 2010 roku The Pride of Taern. Fanów pierwowzoru zachęcać nie trzeba, a pozostali wedle życzenia mogą testować do woli. Broken Ranks pozostaje jeszcze bez oficjalnej daty premiery. Poza komputerami osobistymi MMORPG zmierza również na platformy mobilne.

Komentarze
3
Gregario
Gramowicz
01/07/2021 06:12

Mapy wyglądają nieźle, ale model walki jest dla mnie trochę drętwawy i jeszcze ten "własny kąt", który wygląda jak z gry przeglądarkowej.

Gumiaczek
Gramowicz
29/06/2021 23:03

Kiedy jakieś mmo wygląda lepiej niż baldur 3.. Ehh

Khalid
Gramowicz
29/06/2021 18:06

Oprawa graficzna to istna perełka. Ładnie to wygląda. Poczekamy i zagramy :)
Trwa Wczytywanie