Bright Memory: Infinite na nowym zwiastunie. Twórcy chwalą się ray-tracingiem

Mikołaj Ciesielski
2021/08/25 14:50
2
0

Deweloperzy zapewniają, że gra znajduje się w końcowej fazie produkcji i zadebiutuje pod koniec bieżącego roku.

Bright Memory: Infinite na nowym zwiastunie. Twórcy chwalą się ray-tracingiem

Na początku lipca mieliśmy okazję zobaczyć efektowny gameplay z Bright Memory: Infinite. Tymczasem wczoraj deweloperzy z FYQD-Studio oraz firma NVIDIA udostępnili nowy zwiastun gry, w którym pokazano, jak produkcja prezentuje się z włączoną technologią ray-tracing. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę dobrze, a fani dynamicznych i widowiskowych pierwszoosobowych strzelanek mają na co czekać. Rzućcie okiem na materiał na dole wiadomości i oceńcie sami.

Ponadto deweloperzy FYQD-Studio zapewnili, że Bright Memory: Infinite znajduje się obecnie w końcowej fazie produkcji. Twórcy eliminują różnego rodzaju błędy i dopieszczają swoje dzieło. Sam tytuł ma zadebiutować na rynku pod koniec bieżącego roku. Niestety wciąż nie poznaliśmy dokładnej daty. Wkrótce mamy za to otrzymać nowy, 10-minutowy gameplay, a także więcej szczegółów na temat historii oraz poszczególnych mechanik.

Warto wspomnieć, że akcja Bright Memory: Infinite toczy się w 2036 roku w futurystycznej metropolii, kiedy to na niebie pojawiło się „coś dziwnego. Naukowcy jak dotąd nie wiedzą, co to za zjawisko, ale szefowie organizacji SRO (Supernatural Science Research Organization) wysłali swoich agentów, którzy mają znaleźć odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytania. Niedługo później okazuje się, że wszystko ma związek z nieznaną dotąd historią dwóch światów, która wkrótce wyjdzie na jaw.

Nadchodząca produkcja FYQD-Studio skupia się przede wszystkim na eksplorowaniu lokacji oraz walce z oponentami. Podczas potyczek wykorzystamy zarówno różnego rodzaju broń palną, jak i białą, a także specjalne umiejętności protagonistki. Szeroki wachlarz możliwości sprawi, że na polu bitwy będziemy mogli tworzyć zabójcze i efektowne kombinacje. W Bright Memory: Infinite nie zabraknie też widowiskowych starć z bossami, co potwierdziły publikowane do tej pory materiały.

Na koniec przypomnijmy, że Bright Memory: Infinite w pierwszej kolejności pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. Deweloperzy pracują również nad wersją na PlayStation 5, ale ta ma pojawić się w późniejszym terminie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisioKGB
Gramowicz
25/08/2021 23:48

Zauważyłem, że twórcy chyba zapominają, że tu o gameplay głównie chodzi, a nie żeby się stół świecił. Generalnie lubię ładną grafikę, ale te trailery typu on/off już mi się znudziły xd.

Renchar
Gramowicz
25/08/2021 16:50

Zacnie to wyglada ,ale gierka jeszcze poczekać będzie musiała nim ją na RT przetestuje. Nic po niżej 3080 czy RX 6800xt nie zamierzam kupować a 5500zł też nie widzi mi się wydawać. Wysłużona 1080ti będzie musiała to pociągnąć jeszcze.