Braum dołącza do 2XKO. Kolejny zwiastun bijatyki w świecie League of Legends

Mikołaj Ciesielski
2024/07/10 14:30
0
0

Riot Games prezentuje kolejnego bohatera.

Pod koniec kwietnia twórcy 2XKO opublikowali zwiastun prezentujący Illaoi. Grono grywalnych postaci we wspomnianej produkcji nieustannie się jednak rozrasta. Riot Games opublikowało bowiem nowy trailer nadchodzącej bijatyki w świecie League of Legends, który przedstawia kolejnego czempiona.

Braum w 2XKO
Braum w 2XKO

Braum w gronie grywalnych postaci 2XKO

Zgodnie z przekazanymi informacjami w do 2XKO dołączył Braum „Serce Freljordu”, którego raczej nie trzeba przedstawiać fanom League of Legends. Udostępniony przez Riot Games zwiastun pokazuje wspomnianego czempiona w akcji. W materiale nie zabrakło bowiem miejsca na fragmenty rozgrywki prezentujące umiejętności świetnie zbudowanego bohatera.

Warto dodać, że już w sierpniu odbędą się sieciowe testy 2XKO. Niestety gracze z Polski nie będą mogli wziąć w nich udziału. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Riot Games wspomniane wydarzenie skierowane będzie wyłącznie do użytkowników ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji, Brazylii, Japonii oraz Meksyku.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że 2XKO powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na rynku w 2025 roku, ale na dokładną datę premiery trzeba jeszcze nieco poczekać. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca bijatyka osadzona w świecie League of Legends będzie dystrybuowana w modelu free-to-play.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!