Bondy tylko na chwilę w HBO Max. Kolekcja filmów wkrótce zniknie z platformy

Radosław Krajewski
2022/05/04 11:50
1
0

Najpierw dali, a niedługo zabiorą.

Wraz z pierwszym dniem maja w HBO Max pojawiła się cała kolekcja filmów z Jamesem Bondem, włącznie z najnowszymi przygodami Agenta 007, zatytułowanymi Nie czas umierać. Fani słynnego agenta MI5 mogą zapoznać się ze wszystkimi 27 produkcjami. Jednak jak podaje serwis Upflix James Bond nie zagości na długo w bibliotece serwisu.

Bondy tylko na chwilę w HBO Max. Kolekcja filmów wkrótce zniknie z platformy

HBO Max zapewniło sobie licencje na filmy o Bondzie wyłącznie na trzy miesiące. Na kartach produkcji w serwisie Canal+ online (z wykupionym pakietem HBO), możemy podejrzeć daty końca dostępu do filmów. Przy wszystkich tytułach z Bondem widnieje data, że będą one dostępne do 30 lipca bieżącego roku.

GramTV przedstawia:

Niewykluczone, że kolekcja nie zniknie ze streamingu i filmy przejdą do oferty Amazon Prime Video. Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że produkcje trafią do biblioteki platformy streamingowej od Amazonu, choć wtedy podawano, że również nie zagoszczą tam na długo. Najwyraźniej firma planuje sprzedawać krótkoterminowe licencje, aby jak najwięcej zarobić na swoich produkcjach.

Upflix
Komentarze
1
Kafar
Gramowicz
04/05/2022 14:09

Obejrzałem wczoraj Nie czas umierać i film mi się BARDZO podobał. A koniec wzruszył.