Bob Odenkirk tym razem bez sukcesu. Szczęściarz Hank anulowany po pierwszym sezonie

Krzysztof Żołyński
2023/12/10 19:00
1
0

Najnowszy serial z udziałem Boba Odenkirka musiał rozczarować producentów, gdyż anulowano go już po pierwszym sezonie.

Szczęściarz Hank nie przyniósł powodzenia odtwórcy głównej roli. Stacja AMC anulowała swój najnowszy serial z udziałem Boba Odenkirka i stało się to po wyemitowaniu zaledwie jednego sezonu. Nie podano żadnego konkretnego powodu, ale mówi się, że zdecydowała marna oglądalność, gdyż pod koniec serii poszczególne epizody oglądało zaledwie 260 tys. widzów.

Bob Odenkirk tym razem bez sukcesu. Szczęściarz Hank anulowany po pierwszym sezonie

Smutny koniec Szczęściarza Hanka – serial został anulowany

Jesteśmy dumni ze Szczęściarza Hanka i wdzięczni za pracę wszystkim, którzy udostępnili widzom ten wyjątkowy, zabawny i głęboko ludzki serial – od utalentowanego zespołu kreatywnego po naszych partnerów z Sony i oczywiście Bob, Mireille oraz cała obsada i ekipa. Niestety nie możemy rozpocząć drugiego sezonu, ale cieszymy się, że te osiem odcinków istnieje w AMC+ i nadal będą znajdować nowych fanów.

GramTV przedstawia:

Kiepski finał Szczęściarza Hanka rzuca cień na trwającą od 15 lat współpracę pomiędzy stacją a aktorem. Trzeba w tym miejscu przypomnieć, że wszystko zaczęło się w 2009 roku, kiedy Odenkirk zagrał dla sieci rolę Saula Goodmana w Breaking Bad, którego kontynuacją był spin-of, noszący tytuł serii Zadzwoń do Saula. Nie trzeba chyba przypominać, że oba były prawdziwymi, międzynarodowymi hitami.

Scenariusz serialu Szczęściarz Hank powstał w oparciu o powieść Straight Man, którą w 1997 roku wydał Richard Russo. Serial miał swoją premierę w marcu, a na pierwszą serię składało się osiem odcinków. W czerwcu trafił do zasobów HBO Max i jest także dostępny w Polsce.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
10/12/2023 20:30

Mi się wydaje że problemem był marketing bo ani nie słyszałem o tym serialu ani nie widziałem jednego odcinka.

A co do aktora to polecam film Nobody w którym gra główną rolę.