Board Mania 2022 – dziś ruszyła 10 edycja festiwalu gier planszowych i karcianych

Smolak
2022/08/13 20:15

Impreza potrwa do 25 sierpnia, więc macie jeszcze sporo czasu, by wziąć w niej udział.

W Centrum Spotkania Kultur w Lublinie rozpoczęła się dziś 10 edycja festiwalu Board Mania. Jak mówią organizatorzy, jest to event poświęcony grom planszowym, karcianym, kościanym i bitewnym. Wydarzenie z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tego typu rozrywki, a fanów „grania bez prądu” w ostatnich latach ciągle przybywa. Impreza potrwa do 25 sierpnia, więc sprawdźcie swój kalendarz i postarajcie się odwiedzić Lublin w nadchodzących dniach.

Board Mania 2022 – event dla miłośników gier planszowych

Warto zaznaczyć, że codziennie w godzinach od 12:00 do 20:00 będzie można skorzystać z darmowej wypożyczalni gier. Twórcy zapowiadają, że znajdziecie w niej ponad setkę tytułów, wśród nich klasyki, jak i zupełnie nowe tytuły. Ponadto biblioteka podzielona została na dwie strefy odpowiednie dla początkujących i zaawansowanych graczy. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by przybyć na wydarzenie w rodzinnym składzie.

Board Mania 2022 to impreza pełna różnorodnych eventów, a więcej informacji na temat poszczególnych wydarzeń znajdziecie tutaj. Nadmienię tylko, że nie zabraknie specjalnie przygotowywanych sesji gier RPG, pokazów prototypowych, turniejów czy warsztatów malowania figurek. Ponadto 20 sierpnia odbędzie się Gryneczek, czyli lubelska giełda planszówkowa, gdzie będzie można wymienić się pozycjami ze swoich kolekcji. Warto zaznaczyć, że impreza jest zupełnie darmowa.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!