Diablo 4 – wkrótce poznamy termin otwartych testów beta? Tak sugeruje producent

Mikołaj Ciesielski
2023/02/06 13:30

Blizzard szykuje się do ogłoszeń, które powinny zainteresować fanów Diablo.

Diablo 4 – wkrótce poznamy termin otwartych testów beta? Tak sugeruje producent

Od premiery Diablo 4 dzielą nas jeszcze cztery miesiące. Niewykluczone jednak, że już niebawem zainteresowani będą mieli okazję przetestować nadchodzącą odsłonę popularnej serii. Produkcja Blizzarda ma się bowiem doczekać otwartej bety, za której sprawą fani będą mogli sprawdzić, jak gra prezentuje się w akcji. Termin testów nie jest obecnie znany, ale istnieje spore prawdopodobieństwo, że sytuacja ta ulegnie wkrótce zmianie.

Blizzard może jeszcze w tym miesiącu ujawnić termin otwartych testów beta gry Diablo 4

Skąd takie przypuszczenia? Wszystko przez wpis Roda Fergussona – producenta gry – na portalu społecznościowym Twitter. Jeden z graczy postanowił bowiem zapytać dewelopera, kiedy fani mogą spodziewać się otwartych beta testów Diablo 4. Odpowiedź Fergussona sugeruje natomiast, że Blizzard jeszcze w tym miesiącu podzieli się szczegółami na wspomniany temat.

Wkrótce! Gdybyśmy tylko mieli możliwość wystąpić w tym miesiącu na jakimś gamingowym wydarzeniu, na którym można byłoby ogłosić coś takiego… – napisał Fergusson.

Zgodnie z zapowiedziami Blizzard ma pojawić się na IGN Fan Fest, które odbędzie się w dniach 17-18 lutego. Wpis producenta Diablo 4 dość jasno zapowiada więc, że to właśnie w trakcie wspomnianego wydarzenia doczekamy się informacji na temat otwartych beta testów nadchodzącej odsłony serii Diablo.

Na koniec przypomnijmy, że Diablo 4 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja Blizzarda ma zadebiutować na wymienionych platformach 6 czerwca bieżącego roku. Zgodnie z zapowiedziami gracze mogą również liczyć na fabularne dodatki, które pojawią się po premierze.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!