BLACKTAIL to polska gra akcji z młodą Babą Jagą. Znamy wydawcę

DK
2022/05/04 16:20
0
0

Nastoletnia Jadźka już niebawem nawiedzi pecety i konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Polskie studio THE PARASIGHT tworzy BLACKTAIL – grę inspirowaną słowiańskimi mitami. O tym, że taka produkcja powstaje, wiemy już od pewnego czasu. Natomiast dziś Focus Entertainment poinformowało, że zajmie się wydaniem i promocją tytułu.

BLACKTAIL to polska gra akcji z młodą Babą Jagą. Znamy wydawcę

BLACKTAIL to surrealistyczna przygodówka z widokiem FPP, w której wcielimy się w postać młodej Baby Jagi i zatopimy się w leśne gąszcza, podążając za tajemniczym głosem z przeszłości. Jako nastolatka Jadźka została posądzona o czary i wygnana z rodzinnego domu. Poszukując swego przeznaczenia, będziemy polować na duchy i walczyć z wrogo nastawionymi postaciami. Podejmowane przez nas decyzje przesądzą o losie postaci – Jaga zostanie albo strażniczką lasu, albo złą wiedźmą z dziecięcych koszmarów.

Focus Entertainment to francuski producent i wydawca gier komputerowych. Firma istnieje na rynku od 1996 i od tego czasu wydała już mnóstwo gier. Serie Runaway, Trackmania, Sherlock Holmes i Cycling Manager to parę przykładów.

GramTV przedstawia:

Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery BLACKTAIL – wiadomo nam tylko tyle, że tytuł ma zadebiutować “już wkrótce” i trafi zarówno na PC, jak i konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!