Black Myth: Wukong z oszałamiającą liczbą bossów. Fani gatunku będą zachwyceni

Mikołaj Ciesielski
2024/05/21 08:35
0
0

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat nadchodzącego action-RPG od Game Science.

W najnowszym zwiastunie Black Myth: Wukong mieliśmy okazję zobaczyć kilka ujęć ze starć z wymagającymi przeciwnikami. W sieci pojawiły się tymczasem kolejne doniesienia na temat nadchodzącego action-RPG od Game Science. Według nieoficjalnych informacji we wspomnianej produkcji gracze będą mieli okazję zmierzyć się z kilkudziesięcioma bossami.

Black Myth: Wukong z oszałamiającą liczbą bossów. Fani gatunku będą zachwyceni

Nowe informacje na temat Black Myth: Wukong. Liczba bossów, różne zakończenia i nie tylko

Autorem najnowszych doniesień na temat Black Myth: Wukong jest leaker posługujący się pseudonimem „Lunatic Ignus” (dzięki Insider Gaming). Wspomniany informator we wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X zdradził, że w nadchodzącym action-RPG od Game Science gracze stawią czoła ponad 80 bossom. W trakcie rozgrywki użytkownicy mają zmierzyć się też ze 160 różnymi typami przeciwników.

To jednak nie koniec informacji, którymi podzielił się „Lunatic Ignus”. Leaker informuje, że Black Myth: Wukong będzie posiadać kilka różnych zakończeń. Gra już w dniu premiery będzie posiadać także tryb Nowa Gra Plus. Zdaniem informatora nadchodzące action-RPG od Game Science ma być również „nieco łatwiejsze” od innych gier z gatunku soulsborne.

GramTV przedstawia:

Twórcy Black Myth: Wukong nie odnieśli się jednak do powyższych doniesień, dlatego – jak zawsze w takich przypadkach – radzimy podchodzić do przedstawionych informacji z dystansem. Gra ma zadebiutować na rynku latem tego roku. Niewykluczone więc, że już niedługo Game Science podzieli się oficjalnymi szczegółami na temat zawartości swojej produkcji.

Na koniec warto przypomnieć, że Black Myth: Wukong powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 20 sierpnia 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!