Black Friday 2023 w PlayStation Store. PlayStation wybiera 11 najlepszych ofert

Mikołaj Ciesielski
2023/11/24 09:50
1
0

Jeden z oddziałów PlayStation przygotował listę wartych uwagi produkcji przecenionych z okazji Black Friday 2023.

Zgodnie z zapowiedziami tydzień temu – 17 listopada 2023 roku – w PlayStation Store ruszyła wyprzedaż z okazji Black Friday 2023. Posiadacze konsol PlayStation 4 i PlayStation 5 mogą skorzystać z całej masy ofert na gry i dodatki. Część użytkowników z pewnością może być nieco przytłoczoną liczbą dostępnych okazji. Z pomocą przychodzi jednak jeden z oddziałów PlayStation, który przygotował mały poradnik dla niezdecydowanych osób.

Black Friday 2023 w PlayStation Store. PlayStation wybiera 11 najlepszych ofert

Najlepsze promocje na Black Friday 2023 w PlayStation Store według Sony

Brytyjski oddział PlayStation opublikował materiał wideo przedstawiający 11 najlepszych ofert dostępnych w ramach wyprzedaży z okazji Black Friday 2023 w PlayStation Store. Lista została przygotowana przez redakcję PlayStation Access i zawiera gry od PlayStation Studios, wybrane tegoroczne nowości, a także kilka zdecydowanie wartych uwagi produkcji z poprzednich lat. Rzućcie okiem i sprawdźcie sami.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że wyprzedaż z okazji Black Friday 2023 w PlayStation Store kończy się 27 listopada 2023 roku, a pełną listę przecenionych produkcji znajdziecie bezpośrednio w cyfrowym sklepie Sony.. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z naszym zestawieniem interesujących gier w niskich cenach: Tanie perełki – gry w cenie do 50 zł z wyprzedaży Black Friday w PS Store.

Komentarze
1
maszynypancerne
Gramowicz
26/11/2023 11:02

Niestety, ceny są obniżone z tych najdroższych pakietów, kolejna rzecz to taka że obojętnie co by nie dali w przecenie to nie ma co kupić, bo albo się grało albo gra nie dla danej osoby. Ja obecnie nie mam w co grać, jestem od 6 lat na ps i ponad rok na Xbox. Gry znam z pc więc nie ma na konsoli już nic dla mnie. Gdyby gry z pc wychodziły na konsolę to było by świetnie, Tarkov,żołnierze kosmosu i dziesiątki innych gier. Na konsoli ch... nocuje. Teraz rozważam powrót na pc .