Biomutant z ważną aktualizacją. Wyższy maksymalny poziom i wiele innych zmian

Maria Wawrzyniak
2021/06/20 15:00

Biomutant doczekało się kolejnej – tym razem naprawdę sporej – aktualizacji na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4.

Dwa dni temu gra Biomutant doczekała się kolejnej ważnej aktualizacji (podajemy za serwisem PCGamesN) z numerem 1.5. Patch został udostępniony na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4; użytkownicy Xboksów One muszą poczekać do przyszłego tygodnia, czyli w zasadzie już niedługo.

Jedną z najważniejszych zmian jest podniesienie maksymalnego poziomu naszego bohatera z 50 do 100. Twórcy zadbali również o sprawniejsze działanie systemu ekwipunku oraz różnorodności łupów. Na liście znalazło się mnóstwo usprawnień i poprawek, dotyczących m.in. ustawień, dialogów czy systemu walki.Biomutant z ważną aktualizacją. Wyższy maksymalny poziom i wiele innych zmianZainteresowanych pełną listą zmian, nowości oraz poprawek zapraszamy tutaj. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Biomutant zadebiutowało na rynku 25 maja bieżącego roku. Produkcja została wówczas udostępniona na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Na sprzęcie nowej generacji, czyli PlayStation 5 oraz Xboksie Series X, jest dostępna w ramach wstecznej kompatybilności.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!