Biomorph z datą premiery! Propozycja dla miłośników wymagających gier

Jakub Smolak
2024/01/31 15:00
0
0

Jeśli lubicie, gdy gry rzucają Wam wyzwanie, przyjrzyjcie się tej produkcji bliżej.

Biomorph to propozycja od niezależnych deweloperów z Lucid Dreams Studio. Według wcześniejszych zapowiedzi gra miała ukazać się na rynku w ubiegłym roku, jednak prace nad tytułem nieco się przeciągnęły. Twórcy są już jednak gotowi podzielić się dokładną datą premiery swojej klimatycznej produkcji. Zachęcamy również do zapoznania się z najnowszym trailerem.

Biomorph z datą premiery! Propozycja dla miłośników wymagających gier

Biomorph urzeka stylistyką

Biomorph w pierwszej kolejności będzie dostępne na PC, gdzie zadebiutuje 4 marca. W dalszej części roku powinniśmy doczekać się wersji na konsole PlayStation 5, Xbox Series S/X i Nintendo Switch. Tytuł przede wszystkim powinien zainteresować fanów wymagających gier z cechami charakterystycznymi dla metroidvania. Wszyscy zaintrygowani już teraz mogą sprawdzić demo dostępne na Steam.

W trakcie przygody naszym głównym celem będzie odbudowa miasta Blightmoor oraz nawiązanie relacji z jego mieszkańcami. Dzięki temu dowiemy się więcej na temat przeszłości miejsca i odkryjemy zawiłe sekrety na temat naszego jestestwa. W opowieści nie powinno zabraknąć wciągających wątków oraz zaskakujących zwrotów akcji.

Oprócz wymagających starć w Biomorph nie zabraknie angażujących łamigłówek, czy wyzwań zręcznościowych. Jedną z wyróżniających się mechanik ma być możliwość wcielenia się w postacie pokonanych wrogów. Odblokowanie kolejnych umiejętności przyda nam się zarówno podczas walki, jak i eksploracji rozległego świata. Dodatkowego uroku grze dodaje dwuwymiarowa, ręcznie rysowana oprawa graficzna utrzymana w mrocznej stylistyce o bajkowym charakterze.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!