Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Beyond Good and Evil 2 – rozpoczęły się testy gry. Tytuł żyje i ma się dobrze

Maria Wawrzyniak
2022/07/27 16:00

Według Toma Hendersona gra wciąż żyje i ma się dobrze – dziennikarz twierdzi, że rozpoczęły się testy produkcji Ubisoftu.

Na początku bieżącego miesiąca informowaliśmy Was, że Ubisoft ma w planach zewnętrzne testy gry Beyond Good & Evil 2. Źródłem tych informacji był znany branżowy dziennikarz, Tom Henderson. Dzisiaj natomiast informator ujawnił na swoim profilu na Twitterze, że wybrane osoby otrzymały już dostęp do wspomnianych testów. Poprosił również społeczność o zadawanie pytań związanych z produkcją.

Beyond Good and Evil 2 – rozpoczęły się testy gry. Tytuł żyje i ma się dobrze
Beyond Good & Evil 2 | Ubisoft

Zewnętrzne testy gry Beyond Good & Evil 2

Dziennikarz zapewnił, że gra żyje i ma się dobrze. Gracze natomiast pytają przede wszystkim o datę premiery, pierwsze wrażenia Hendersona, a także o to, jak wygląda gameplay. Pojawiły się pytania o obecność tokenów NFT – co nie jest niczym dziwnym, jeśli weźmiemy pod uwagę niedaleką przeszłość.
Wczytywanie ramki mediów.

Najprawdopodobniej na dniach możemy otrzymać obszerny artykuł, w którym Tom Henderson postanowi odpowiedzieć na najczęściej zadawane przez społeczność pytania. Na oficjalną prezentację gry musimy jednak poczekać – na pewno do 10 września, ponieważ właśnie wtedy odbędzie się pokaz Ubisoft Forward.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Beyond Good & Evil 2 to (bardzo) długo wyczekiwana kontynuacja przygodowej gry akcji z 2003 roku. Po raz kolejny mamy powrócić do dziwacznego i szalonego świata science fiction, by spotkać na swojej drodze zarówno ludzi, jak i ich hybrydy oraz różne zwierzęta.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
27/07/2022 16:31

Nie ruszę tej gry, jeśli postać małpy ze zwiastuna przetrwa w aktualnej formie i będzie jej dużo.

Zrobili ją tak 'supercool', że zwyczajnie działa na nerwy samym swoim zachowaniem.