Battlefield V za darmo na Steam? (AKTUALIZACJA)

Mikołaj Ciesielski
2021/08/25 14:22

Aktualizacja: SteamDB zdementowało plotki i poinformowało, że informacja o darmowym dostępie była prawdopodobnie spowodowana błędem.

AKTUALIZACJA #1:

Serwis SteamDB postanowił ostudzić oczekiwania graczy i za sprawą komunikatu na karcie pakietu gry poinformował, że informacje o darmowym dostępie do Battlefield V wynika prawdopodobnie z błędu, który wystąpił podczas zaciągania danych z platformy Valve. Wygląda więc na to, że użytkownicy Steama nie będą mogli pobrać gry Electronic Arts za darmo.

ORYGINALNA WIADOMOŚĆ:

GramTV przedstawia:

Battlefield V za darmo na Steam? (AKTUALIZACJA)

Według serwisu SteamDB już jutro, czyli 26 sierpnia, o 19:00 czasu polskiego na platformie Steam zostanie udostępniony za darmo Battlefield V. Informacja o nadchodzącej promocji nie doczekała się jeszcze komentarza ze strony Electronic Arts oraz przedstawicieli firmy Valve. Na ten moment należy więc traktować powyższą rewelację jako plotkę, ale zważywszy na źródło, istnieje dużo prawdopodobieństwo, że już jutro wszyscy użytkownicy Steam będą mogli przypisać do swojego konta wspomnianą produkcję. Możecie również liczyć na informację z naszej strony, gdy promocja zostanie oficjalnie potwierdzona przez deweloperów.

Przypomnijmy, że Battlefield V zadebiutował na rynku w listopadzie 2018 roku. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł można uruchomić również na PlayStation 5 i Xbox Series X/S za sprawą wstecznej kompatybilności. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat gry, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Na przekór malkontentom – recenzja Battlefield V.

Warto również wspomnieć, że już 22 października na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S zadebiutuje kolejna odsłona serii Battlefield, czyli Battlefield 2042. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z oficjalnymi fragmentami rozgrywki, a także wstępnymi wymaganiami sprzętowymi dla wersji PC.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!