Babylon's Fall z katastrofalnym wynikiem aktywnych graczy

Smolak
2022/05/09 11:15

Czy dla produkcji PlatinumGames i Square Enix jest jeszcze ratunek?

Pamiętacie marcowe doniesienia o tym, że twórcy Babylon's Fall nie zamierzają rezygnować ze wspierania swojej produkcji? Zapewniono wtedy również, że prace nad kolejnymi sezonami trwają, a gra nie trafi do kosza. Ciężko uwierzyć w te słowa, mając na uwadze katastrofalne przyjęcie produkcji. Przypomnijmy, że w połowie kwietnia wyłapano moment, w którym na pecetowych serwerach gościło wyłącznie ośmiu graczy. Najnowszy niechlubny rekord jest jednak jeszcze niższy.

Babylon's Fall z katastrofalnym wynikiem aktywnych graczy

Jak podaje portal pcgamer.com, według SteamCharts we wtorek 3 maja liczba aktywnych graczy wynosiła 1. Oczywiście, wynik dotyczy wyłącznie pecetowej wersji gry, a przypomnijmy, że Upadek Babilonu jest dostępny również na PlayStation 4 i PlayStation 5. Poza tym skrajnie złym wynikiem statystyki Babylon's Fall wyglądają nieco lepiej, ale i tak należy uznać je za katastrofalne.

Jeśli PlatinumGames i Square Enix pokładają jeszcze jakiekolwiek nadzieje w swojej produkcji, to czym prędzej muszą pomyśleć nad zmianami, które przyciągną graczy. Patrząc jednak na sytuację Babylon's Fall, ciężko wierzyć w spektakularne odrodzenie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!