Avowed nie pojawiło się na The Game Awards 2023, a na premierę trochę poczekamy

Mikołaj Ciesielski
2023/12/10 11:30
0
0

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat nadchodzącej produkcji Obsidian Entertainment.

Na The Game Awards 2023 mieliśmy okazję zobaczyć klimatyczny gameplay trailer Hellblade II: Senua’s Saga. Na wspomnianym wydarzeniu – ku rozczarowaniu wielu fanów Microsoftu – zabrakło jednak Avowed. W sieci pojawiły się natomiast nowe doniesienia na temat nadchodzącej produkcji studia Obsidian Entertainment. Według jednego z branżowych insiderów na premierę wspomnianego RPG będzie trzeba trochę poczekać.

Avowed nie pojawiło się na The Game Awards 2023, a na premierę trochę poczekamy

Kiedy premiera Avowed? Fani Obsidian Entertainment muszą uzbroić się w cierpliwość

Cieszący się renomą informator posługujący się pseudonimem „Klobrille” opublikował infografikę na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) przedstawiającą ostatnio wydane i nadchodzące produkcje Xbox Game Studios. Zgodnie z zapowiedziami w 2024 roku zespoły Microsoftu mają dostarczyć na rynek cztery tytuły – Towerbone, Ara: History Untold, Hellblade II: Senua’s Saga oraz wspomniane Avowed. Niestety żadna z gier nie otrzymała jeszcze daty premiery.

Jeden z użytkowników odpowiedział na wpis „Klobrille” i zasugerował, że Avowed może zadebiutować na rynku w pierwszej połowie 2024 roku. Odpowiedź informatora nie pozostawia jednak żadnych złudzeń. Insider podkreślił bowiem, że może z „całą pewnością” stwierdzić, że tak się nie stanie. Oznacza to, że nowe RPG od studia Obsidian Entertainment trafi w ręce graczy dopiero w drugiej połowie 2024 roku, o ile tytuł nie zaliczy żadnego opóźnienia.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Avowed zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami, nadchodząca produkcja studia Obsidian Entertainment ma zadebiutować na rynku w 2024 roku. Jak wspomnieliśmy wyżej, dokładna data premiery gry nie jest na ten moment znana.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!