Avengersi powracają w nietypowej odsłonie na Disney+. Marvel przyszykował niespodziankę dla fanów

Radosław Krajewski
2023/09/19 12:00
0
0

Nie jest to jednak produkcja wchodząca w skład MCU.

Marvel zapowiedział nową produkcję z Avengersami. Nie będzie to jednak kolejny pełnoprawny film, ani też serial rozgrywający się w uniwersum, ale specjalny krótkometrażowy film z serii LEGO. Na Disney+ już wcześniej pojawiały się produkcje sygnowane logiem duńskich klocków z superbohaterami Marvela. Już w przyszłym miesiącu fani Avengersów i klocków LEGO będą mogli zobaczyć zupełnie nowy tytuł z ulubionymi bohaterami.

Avengersi powracają w nietypowej odsłonie na Disney+. Marvel przyszykował niespodziankę dla fanów

LEGO Marvel Avengers: Code Red nową propozycją Disney+ dla fanów Marvela

Film zatytułowany został LEGO Marvel Avengers: Code Red. Niestety studio nie ujawniło żadnych szczegółów dotyczących fabuły oraz obsady. Nie znamy więc składu tytułowej drużyny superbohaterów, ale możemy spodziewać się powrotu wielu znanych twarzy.

LEGO rozpoczęło współpracę z Marvelem przy krótkometrażowych filmach jeszcze w 2013 roku wraz z premierą LEGO Marvel Superheroes: Maksymalne przeciążenie. Od tego czasu pojawiły się również Avengers Ressembled z 2015 roku, Strażnicy Galaktyki z 2017 roku oraz Czarna Pantera – Kłopoty w Wakandzie z 2018 roku.

GramTV przedstawia:

Najnowszy film z serii LEGO będzie trzecią produkcją zaplanowaną do końca roku od Marvela. Poza LEGO Marvel Avengers: Code Red widzowie obejrzą również The Marvels w listopadzie, a jeszcze w październiku rozpocznie się drugi sezon Lokiego.

LEGO Marvel Avengers: Code Red zadebiutuje na Disney+ już 27 października.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!