Avengers 5 i 6 z zarysem fabuły. Marvel szykuje nową drużynę superbohaterów

Radosław Krajewski
2023/10/02 17:30
0
0

To będzie wielkie zwieńczenie obecnego MCU.

Pojawiły się nowe szczegóły kolejnych dwóch odsłon Avengersów. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Avengers: Secret Wars ma zrestartować całe uniwersum, które odetnie się od wszystkich poprzednich filmów Marvela, również sprzed ery MCU. Teraz scooper MyTimeToShineHello podzielił się kolejnymi informacjami o dwóch nadchodzących odsłona przygód superbohaterskiej drużyny, prezentując zarysy ich fabuł.

Avengers 5 i 6 z zarysem fabuły. Marvel szykuje nową drużynę superbohaterów

Avengers: The Kang Dynasty i Avengers: Secret Wars – zarysy fabuł obu filmów

Według jego informacji Avengers: The Kang Dynasty zaprezentuje wielką wojnę drużyny Avengersów z Ziemi-616 (MCU) z Radą Kangów. Superbohaterowie poniosą porażkę, podobnie jak miało to miejsce w przypadku Thanosa i jego armii w Avengers: Wojna bez granic.

Nadzieję na odwrócenie losów uniwersum da Avengers: Secret Wars. W filmie TVA, organizacja pilnująca porządku czasu, którą poznaliśmy w Lokim, zrekrutuje grupę Multiversal Avengers, na czele której będą stać Spider-Man (Tobey Maguire), Wolverine (Hugh Jackman) i Deadpool (Ryan Reynolds). Ich zadaniem będzie ocalenie Avengersów ze świata 616 i połączenie sił, aby pokonać Kangów.

GramTV przedstawia:

Na potwierdzenie tych plotek będziemy musieli poczekać do 1 maja 2026, czyli premiery Avengers: The Kang Dynasty. Przypomnijmy, że Marvel przesunął również datę premiery Avengers: Secret Wars, która została wyznaczona na 7 maja 2027.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!