Avatar: Frontiers of Pandora – czy warto złożyć zamówienie przedpremierowe?

Jakub Smolak
2023/11/25 13:00
2
0

Ubisoft przygotował specjalne wideo, na którym prezentuje bonusy dla posiadaczy pre-orderów.

Premiera Avatar: Frontiers of Pandora coraz bliżej i ekipa Ubisoftu nie daje nam o tym zapomnieć. W połowie listopada wydawca podzielił się wideo, na którym zaprezentował zawartość season passa. Tym razem przygotował krótki trailer, na którym pokazuje bonusy czekające na graczy, którzy złożą zamówienia przedpremierowe.

Avatar: Frontiers of Pandora – czy warto złożyć zamówienie przedpremierowe?

Avatar: Frontiers of Pandora – bonusy dla posiadaczy pre-orderów

Osoby, które kupią Avatar: Frontiers of Pandora w pre-orderze mogą liczyć na pakiet „Dziecko dwóch światów”, na który składa się jedna skórka postaci oraz jedna broni. Trzeba przyznać, że nie prezentuje się to zbyt imponująco. Dajcie znać, czy takie dodatki są w stanie zachęcić Was do złożenia zamówienia przedpremierowego, czy może jednak wolicie poczekać na pierwsze recenzje i kupić grę, kiedy będziecie mieć pewność, że jest udana?

Na koniec przypomnijmy, że Avatar: Frontiers of Pandora zadebiutuje już 7 grudnia, a gra będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Neasteal
Gość
26/11/2023 14:09

A jaką grę warto kupić przedpremierowo? Miało to sens  gdy kupowało się gry w fizycznej wersji i rzeczywiście mogło ich zabraknąć jak była jakas wielka premiera. Teraz? Dopłacasz by zostać beta testerem.

dariuszp
Gramowicz
25/11/2023 14:11

Gra będzie nudna, powtarzalna i napakowana mikro-transakcjami. A patrząc po ostatnich czynach Ubisoftu - możliwe że też reklamami. 

Także odpowiedź brzmi NIE. Nie warto kupować przed premierą. 

A od siebie dodam że nie warto kupować po premierze.

Zresztą gra wygląda jak tani mod do FarCry 5 wykonany przez studentów.