Autobiografia Patryka Vegi na nowym zwiastunie. Reżyser pokazuje prawdę o sobie

Radosław Krajewski
2022/09/05 10:35
4
0

Już pod koniec września zadebiutuje w kinach nowy film Patryka Vegi.

Popularny polski reżyser również tej jesieni dostarczy nam swój nowy film i to nie byle jaki, ale autobiografię. Nikt lepiej nie opowie o barwnym życiu Patryka Vegi niż sam Patryk Vega. Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że w roli filmowca zobaczymy Rafała Zawieruchę, a teraz reżyser udostępnił nowy zwiastun Niewidzialnej wojny. Według zapowiedzi film pokaże „całą prawdę o życiu” Vegi. Czy tak się też stanie dowiemy się już za kilka tygodni.

Autobiografia Patryka Vegi na nowym zwiastunie. Reżyser pokazuje prawdę o sobie

To nie jest dokument, pomnik czy gloryfikacja. To wypełniona prawdą, emocjami i charakterystycznym humorem wartka opowieść o sobie samym, odkrywająca kulisy życia i kariery najbardziej kontrowersyjnego reżysera – Patryka Vegi. W młodości, zanim usłyszał o nim świat, próbował wszystkiego. Był komputerowcem i animatorem, piłkarzem, sprzedawcą nielegalnego oprogramowania, członkiem gangu, a nawet dilerem narkotyków. Cały czas jednak wiedział, że jego prawdziwym powołaniem jest kino – pasja, którą w dzieciństwie zaszczepił mu dziadek. A celem kręcenie filmów, jakich w Polsce nikt jeszcze nie stworzył. Szansa na realizację największych marzeń pojawia się, kiedy poprzez pracę w telewizji Patryk Vega (Rafał Zawierucha) poznaje bezwzględny świat polskiej policji i przestępczości zorganizowanej. Wkraczając z kamerą w mroczną rzeczywistość, o której 99% ludzi nie ma pojęcia, Vega mierzy się z namacalnym złem i buduje własną legendę bezkompromisowego reżysera. Z czasem osiąga oszałamiający sukces, a jego filmy i seriale stają się rekordowymi przebojami i przepustką do świata, którego od zawsze pożądał. Jednak sława, blichtr i wielkie pieniądze mają swoją cenę i budzą do życia uśpione demony. Czy wystawiony na pokusy i liczne pułapki show-biznesu Vega zdoła w porę dostrzec zbliżające się zagrożenie? Oto historia jego wzlotu, upadku i poruszającej walki o duszę. Oto prawdziwa historia Patryka Vegi.

W obsadzie znaleźli się: Rafał Zawierucha (Pewnego razu... w Hollywood, Najmro. Kocha, kradnie, szanuje), Anna Mucha (Miłość, seks & pandemia, Pitbull. Nowe porządki), Justyna Karłowska (Pitbull), Ignacy Klim (Kler, Wołyń) Artur Dziurman(Bogowie, Rojst), Zbigniew Kozłowski (Polityka, Proceder), Michał Karmowski (Pętla, Kobiety mafii 2), Piotr Cyrwus (Kryptonim Polska, Sala samobójców. Hejter), Andrzej Franczyk (Boże Ciało, Lincz), Waldemar Maliszewski (Pętla, Pitbull).

GramTV przedstawia:

Niewidzialna wojna zadebiutuje w kinach już 30 września.

Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi

Komentarze
4
Yarod
Gramowicz
05/09/2022 12:41

Matko, to ja naprawdę wolę już Pierścienie Władzy, nawet Wiedźmina od Netflixa czy jakąkolwiek inną  szmirę którą potrafi wypluć z siebie holyłód.... w sumie nie wierzę, że to piszę, ale jak przeczytałem opis...

#365ZPatrykemVegą

wolff01
Gramowicz
05/09/2022 11:25

Albo jest naprawdę tak poryty, albo do mistrzostwa opanował robienie kasy na tym że ludzie myślą że jest tak poryty...

Tworzy chałtury na które i tak przyjdą tłumy. Taki Uwe Boll ale który zarabia :D

SebekPL2
Gramowicz
05/09/2022 11:06
Silverburg napisał:

Za jakie grzechy...

Za grzechy świata bowiem Polska Winkelriedem narodów.
Trwa Wczytywanie