Atomic Heart z przybliżoną datą premiery. Dostaliśmy też nowy gameplay trailer

Mikołaj Ciesielski
2022/02/09 21:20

Deweloperzy ze studia Mundfish ujawnili, kiedy możemy spodziewać się debiutu ich produkcji.

Atomic Heart z przybliżoną datą premiery. Dostaliśmy też nowy gameplay trailer

Atomic Heart miało pojawić się na rynku w zeszłym roku. Pod koniec maja deweloperzy informowali nawet, że „gra jest gotowa. Najwyraźniej twórcy potrzebowali nieco więcej czasu, by dopracować swoją produkcję. Wiele wskazuje jednak na to, że zespół Mundfish jest na dobrej drodze do wydania swojego dzieła. Studio opublikowało dziś bowiem nowy zwiastun, który zdradza przybliżoną datę premiery. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Trailer informuje, że Atomic Heart powinno trafić do sprzedaży pod koniec bieżącego roku. W zwiastunie widzimy bowiem, że gra ma pojawić się w miesiącu, którego nazwa w języku angielskim kończy się na litery „BER”. Liczba gwiazdek skrywających pozostałe informacje sugeruje natomiast, że tytuł może zadebiutować w listopadzie lub grudniu. Na dokładną datę premiery niestety musimy jeszcze trochę poczekać.

Wspomniany materiał zawiera również nowe fragmenty rozgrywki. Gracze mają więc kolejną szansę, by sprawdzić, jak Atomic Heart prezentuje się w akcji. Trzeba przyznać, że pod względem oprawy wizualnej produkcja studia Mundfish robi pozytywne wrażenie. Pozostaje mieć nadzieję, że również inne elementy gry będą zasługiwały na podobne pochwały.

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami Atomic Heart zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Warto pamiętać, że w dniu premiery tytuł trafi też do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry, które twórcy udostępnili w styczniu ubiegłego roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
prostik
Gramowicz
10/02/2022 09:54

Jeżeli twórcy sami nie wiedzą kiedy dokładnie ma wyjść gra, to znaczy że na 100% wtedy nie wyjdzie :D