Atlas Fallen na sytym materiale z fragmentami rozgrywki

Jakub Smolak
2023/03/18 12:30
0
0

Twórcy szczegółowo opowiadają o grze.

Premiera Atlas Fallen zbliża się wielkimi krokami. Twórcy pragną zainteresować graczy swoją produkcją, dlatego oddają w ich ręce kolejne materiały prezentujące grę. Tym razem otrzymaliśmy sytą porcję informacji, a wideo na którym je przekazano trwa ponad 9 minut.

Atlas Fallen na sytym materiale z fragmentami rozgrywki

Obszerny materiał z Atlas Fallen

Za sprawą najnowszego materiału z Atlas Fallen dowiecie się nieco więcej na temat lokacji, przeciwników występujących na pustyni, systemu walki i innych istotnych dla rozgrywki mechanik. W tym miejscu warto dodać, że nasz redakcyjny nomada – Harpen – miał już okazję przetestować Atlas Fallen, a my zachęcamy do zapoznania się z jego wrażeniami.

“Przemierzaj piaski rozległego świata, pełnego pradawnych zagrożeń, tajemnic oraz okruchów przeszłości. Zapoluj na legendarne potwory, korzystając ze zmiennokształtnej broni oraz niszczycielskich zdolności piasków i biorąc udział w spektakularnych walkach. Odbieraj esencję swoim wrogom i gromadź ją, aby kształtować własny styl walki. Rozegraj pełną kampanię fabularną w trybie współpracy lub solowym i zbuduj nową erę ludzkości” – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Atlas Fallen zmierza na PC, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 16 maja. Warto także dodać, że nadchodzącą produkcję studia Deck13 Interactive będzie można ukończyć zarówno solo, jak i w trybie współpracy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!