Assassin's Creed Valhalla z nowymi błędami. Gracze tracą kontrolę nad postacią

Radosław Krajewski
2021/07/31 09:00
0
0

Po ostatniej aktualizacji najnowsza odsłona serii Assassin’s Creed zmaga się z nowymi problemami. Ubisoft jest świadomy błędów.

Kilka dni temu Assassin’s Creed Valhalla doczekała się najnowszej aktualizacji o numerze 1.3.0. Wprowadziła ona Festiwal Sigrblot, który dodaje kilka nowych aktywności w naszej osadzie, mającą przygotować gracza do kolejnego DLC, czyli Oblężenia Paryża. Jednak nie wszyscy gracze mogą cieszyć się z wykonywania nowych zadań. Ubisoft na bieżąco aktualizuje listę znanych ich błędów gry i po ostatnim patchu francuski deweloper musiał dodać kilka nowych. W tym problem z utratą kontroli nad bohaterem w starciu z wilkami podczas zadania Three Big Pigs, czy też niemożliwości wejścia w interakcje z postacią niezależną.Assassin's Creed Valhalla z nowymi błędami. Gracze tracą kontrolę nad postaciąNa pierwszy z problemów Ubisoft radzi wczytanie wcześniejszego zapisu gry. Drugi jest mniej czasochłonny i wystarczy opuścić lokację, przejść do innej i powrócić do osady. Trzeba jednak uważać, aby nie „popchnąć” NPC-a, gdyż błąd się powtórzy. Niektórzy gracze skarżą się również na brakujące dostawy, które potrzebne są do wykonania jednego z zadań podczas festiwalu. Na ten błąd nie ma na razie sposobu i Ubisoft pracuje nad jego rozwiązaniem, które powinno znaleźć się w kolejnej aktualizacji.

Wczytywanie ramki mediów.

Przypomnijmy, że Assassin’s Creed Valhalla zadebiutowała na rynku 10 listopada ubiegłego roku na komputerach osobistych, konsolach poprzedniej generacji – Xbox One i PlayStation 4, oraz na najnowszych konsolach, czyli Xbox Series X/S i PlayStation 5.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!