Assassin’s Creed Valhalla wciąż rozwijany. Do gry zmierza darmowy dodatek

Radosław Krajewski
2021/09/04 17:00

Ubisoft przedstawił plany rozwoju ubiegłorocznej odsłony Assassin’s Creed. Już wkrótce gra doczeka się jeszcze więcej darmowej zawartości.

Francuski deweloper zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nie myśli o porzuceniu Assassin’s Creed Valhalla i studio nadal będzie rozwijać swój ubiegłoroczny tytuł. Seria Assassin’s Creed nie doczeka się w tym roku nowej odsłony, dlatego twórcy szykują kolejne atrakcje dla graczy, którzy chcą spędzić dodatkowe godziny z Eivorem. Przypomnijmy, że pod koniec lipca do gry został dodany nowy festiwal, który nie obył się bez technicznych problemów. Był to jednak tylko przedsmak przygotowujący fanów na drugi duży dodatek do gry zatytułowany Oblężenie Paryża. Ten jednak nie przypadł do gustu recenzentom, zbierając mieszane opinie. Wciąż nic nie wiemy o kolejnych fabularnych dodatkach do Assassin’s Creed Valhalla, które mają nadejść w przyszłym roku. Ubisoft skupia się przede wszystkim na łataniu gry oraz przygotowaniu nowej darmowej zawartości, które zgodnie z nowymi planami otrzymamy jeszcze tej jesieni.Assassin’s Creed Valhalla wciąż rozwijany. Do gry zmierza darmowy dodatekDeweloper przedstawił plany rozwoju gry na najbliższe trzy miesiące. Już w najbliższy wtorek, czyli 7 września, Assassin’s Creed Valhalla doczeka się nowego patcha oznaczonego numerem 1.3.1. Niestety Ubisoft nie podał żadnych szczegółów o zbliżającej się aktualizacji, poza ujawnieniem, że patch wprowadzi nowe mapy dla rzecznych najazdów. W kolejnych tygodniach Francuzi obiecują wypuszczenie kolejnej aktualizacji, tym razem o numerze 1.3.2. Prawdopodobnie wraz z nią pojawi się nowy darmowy dodatek, czyli zapowiadany już jakiś czas temu tryb Discovery Tour, znany z dwóch poprzednich odsłon serii. Pozwoli on graczom na jeszcze lepsze zapoznanie się z erą wikingów, ich historią, wierzeniami oraz kulturą.

Przypomnijmy, że Assassin’s Creed Valhalla zadebiutowała na rynku 10 listopada ubiegłego roku na komputerach osobistych, konsolach poprzedniej generacji – Xbox One i PlayStation 4, oraz na najnowszych konsolach, czyli Xbox Series X/S i PlayStation 5.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
HiddenNick
Gramowicz
04/09/2021 17:32

Wszystko po to żeby przy grze utrzymać ludzi którzy kupują kompletnie niepasujące do gry przebrania... A później w mojej grze stoi koleś przebrany za Saurona. Masakra...