Assassin’s Creed: Shadows pozwoli wdać się w romanse. Reżyser narracji potwierdza

Patrycja Pietrowska
2024/06/11 15:15
0
0

Bohaterowie mają mieć sporo okazji do zbudowania relacji.

Podczas wczorajszego Ubisoft Forward 2024 pojawiła się bardziej szczegółowa prezentacja Assassin’s Creed: Shadows. Mieliśmy okazję przyjrzeć się kilkunastominutowemu gameplayowi, który przybliżył nieco bardziej kwestie związane między innymi z walką. Podczas wywiadu przeprowadzanego w trakcie IGN Live 2024, reżyser narracji potwierdziła natomiast, że w grze pojawią się opcje romansowe.

Assassin’s Creed: Shadows
Assassin’s Creed: Shadows

Reżyser narracji potwierdza opcje romansowe w Assassin’s Creed: Shadows

W niektórych produkcjach deweloperzy umożliwiają bohaterom nawiązywanie romantycznych relacji z postaciami napotykanymi w świecie gry. Podobnie było między innymi w przypadku Assassin’s Creed: Odyssey oraz Assassin’s Creed: Valhalla. Jak się tymczasem okazuje, możliwość romansowania pojawi się również w nadchodzącej odsłonie serii.

Informację tę przekazała reżyser narracji podczas ostatniego IGN Live 2024. Przedstawicielka firmy zapewniła, że w Assassin’s Creed: Shadows „zdecydowanie” nie zabraknie opcji romansowych, zarówno dla Yasuke, jak i Naoe.

Niesamowitą rzeczą w przypadku dwójki bohaterów, z którą bawiliśmy się wraz z zespołem deweloperów, było wyobrażanie sobie tego, jakie te dwie bardzo odmienne postacie mogą mieć relacje z różnymi ludźmi, których spotykają w świecie gry. – przekazała Brooke Davis podczas IGN Live 2024.

GramTV przedstawia:

Oświadczenie spotkało się z dość mieszaną reakcją wśród graczy. Użytkownicy Reddita zauważyli, że w przypadku Assassin’s Creed: Odyssey czy Valhalla romantyczne relacje nie były wyjątkowo „znaczące” i nie wnosiły wiele do gry. Niektórzy uważają, że w produkcji tego typu opcja romansowania jest zasadniczo niepotrzebnym dodatkiem. Z drugiej strony pojawiają się głosy, że jeżeli Ubisoft odpowiednio zaimplementuje taką możliwość, może ona okazać się ciekawym uzupełnieniem rozgrywki.

O tym, jak ostatecznie będą wyglądały romantyczne wątki w grze, przekonamy się jednak dopiero po premierze Assassin’s Creed: Shadows. Gra ma zadebiutować 15 listopada 2024 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!