Assassin’s Creed Shadows na rozgrywce. Gameplay pokazuje Yasuke i Naoe w akcji

Mikołaj Ciesielski
2024/06/11 07:20
3
0

Ubisoft prezentuje nową odsłonę serii Assassin’s Creed.

Już na Xbox Games Showcase 2024 mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze fragmenty rozgrywki z Asssassin’s Creed Shadows. W trakcie wczorajszego Ubisoft Forward 2024 nadchodząca odsłona serii Assassin’s Creed doczekała się jednak bardziej szczegółowej prezentacji. Francuska firma pokazała bowiem graczom kilkunastominutowy gameplay ze wspomnianej produkcji.

Assassin’s Creed Shadows
Assassin’s Creed Shadows

Assassin’s Creed Shadows na 13-minutowym gameplayu z Ubisoft Forward 2024

Na Ubisoft Forward 2024 gracze mieli okazję zobaczyć 13-minutowy gameplay z Assassin’s Creed Shadows. Opublikowany przez Ubisoft materiał pozwala przyjrzeć się zarówno bezpośredniej walce z oponentami w wykonaniu Yasuke, jak i cichym działaniom Naoe. Nie zabrakło również miejsca na kilka scenek przerywnikowych, a także ujęć prezentujących otwarty świat gry. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Wciel się w zabójczą asasynkę shinobi i potężnego legendarnego samuraja odkrywając przepiękny otwarty świat w czasach chaosu. Przełączaj płynnie pomiędzy dwójką niespodziewanych sojuszników i odkryj ich wspólne przeznaczenie. Opanuj uzupełniające się style gry, stwórz własną ligę shinobi, spersonalizuj swoją kryjówkę i rozpocznij nową erę Japonii – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Assassin’s Creed Shadows zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 15 listopada 2024 roku. Tymczasem rzućcie okiem na pierwszy gameplay z nadchodzącej odsłony popularnej serii Ubisoft

Komentarze
3
dariuszp
Gramowicz
11/06/2024 10:31

Wydaje mi się że kobieta miała być główną postacią bo ona rzeczywiście funkcjonuje jak assasyn.

Yasuke z tą pałą to kompletna pomyłka.

Tak czy siak nie zapłacę za to 600zł. Zwłaszcza że na 99% podobnie jak inne gry Ubisoftu - ta gierka będzie strasznie nudna.

LSPL
Gramowicz
11/06/2024 09:32

Główny feature nowego Assasyna?Można pogłaskać psa.

beetleman1234
Gramowicz
11/06/2024 08:54

Może i będzie dobre, ale na pewno nie będzie mi się chciało grać w kolejne Odyssey.
Trwa Wczytywanie