Społeczność zniesmaczona reklamami AC: Mirage w Odyssey na Xbox i PS5

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/24 12:00
0
0

Gracze donoszą o reklamach Mirage w grze Assassin’s Creed: Odyssey zarówno w wersji na Xbox, jak i na PS5.

Choć reklamy pojawiające się w trakcie grania w duże produkcje nie są (jeszcze?) aż tak częste, tak wygląda na to, że Ubisoft postanowił wykorzystać tego typu rozwiązanie w celu promocji najnowszej odsłony serii Assassin’s Creed, czyli Assassin’s Creed: Mirage. Jak bowiem podaje serwis Pure Xbox, gracze Assassin’s Creed: Oddysey zaczęli donosić na forum Reddit o irytujących reklamach nowej produkcji.

Społeczność zniesmaczona reklamami AC: Mirage w Odyssey na Xbox i PS5

Irytujące reklamy AC: Mirage w Odyssey

Chyba najgorsze jest w tym wszystkim to, że nie chodzi nawet o reklamę w menu głównym, na co ewentualnie można jeszcze przymknąć oko. Użytkownik o pseudonimie triddell 24 podzielił się na forum Reddit filmikiem, na którym możemy zobaczyć, że podczas grania w AC: Odyssey na konsoli Xbox chciał przejść do mapy i właśnie wtedy na samym środku ekranu pojawiła się duża reklama związana z promocją Mirage z okazji Black Friday.

Jak nietrudno się domyślić, gracze ostro skrytykowali tego typu reklamowanie swoich produkcji. Inni gracze donoszą, że dokładnie tego samego doświadczyli na PlayStation oraz PC, także w Assassin’s Creed: Origins. Zdaniem wielu takie coś jest nieakceptowalne i przekonało niektórych do odinstalowania wspomnianych poprzednich części cyklu. Ubisoft na razie nie skomentował sprawy.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Assassin's Creed: Mirage zadebiutowało na rynku 12 października bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!