Assassin's Creed na trailerze "Skok w historię". 15 lat serii w 90 sekundach

DK
2022/09/06 21:15
2
0

Przy okazji Francuzi zapraszają na pokaz Ubisoft Forward.

Cykl Assassin’s Creed obchodzi w tym roku 15-lecie istnienia. Ubisoft zaprasza do celebracji rocznicy. Dziś do internetu trafił trailer Leap into History, który pokazuje skondensowaną historię serii. Widowiskowe nagranie z głównymi postaciami poszczególnych odsłon Assassin’s Creed prezentujemy na dole niniejszej wiadomości.

Assassin's Creed na trailerze

To wszystko, co widzimy na trailerze, to była niejako przeszłość cyklu, a Ubisoft postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat przyszłości. Więcej o tym, w którą stronę zmierza Bractwo Asasynów, dowiemy się podczas pokazu Ubisoft Forward, którego start planowany jest na tę sobotę – 10 września – o godzinie 21:00.

AC Mirage – szczegóły

Podczas wspomnianej konferencji poznamy więcej informacji na temat nadchodzącej części AC, którą Francuzi zapowiedzieli kilka dni temu. Co wiemy do tej pory, to to, że akcja Mirage będzie rozgrywać się w IX wieku w Bagdadzie, a główną postacią będzie Basim. Premiery gry należy spodziewać się w przyszłym roku. Na kolejne szczegóły nie przyjdzie nam czekać długo.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Amelio_rate
Gramowicz
08/09/2022 08:28

Fajny cinematic. I ja wiem, że te nowe AC to tak średnio skradanki z asasynami, ale śmiga się fajnie. W Origins bardzo dobrze mi się gra ostatnio. Zobaczymy jak będzie z Miragem

Crad999
Gramowicz
06/09/2022 22:40

Ogrywałem znowu serię Ezio jakiś miesiąc temu, ale jak usłyszałem to "Requiescat in pace"... Eh, mam nadzieję, że brak jakichkolwiek wieści na temat potencjalnego remake'a to oznaka tego, że w ciszy pracują zamiast się spieszyć.