Assassin's Creed Mirage znowu wycieka. Pierwszy gameplay trafił do sieci

Radosław Krajewski
2023/05/20 10:40
2
0

Pierwsze ujęcia rozgrywki z nowej odsłony Assassin’s Creed.

Coraz więcej materiałów z Assassin's Creed Mirage wycieka do sieci. Ubisoft oficjalnie zaprezentuje swoją grę podczas zbliżającego się Ubisoft Forward, na którym zapewne poznamy również datę premiery. Niedawno insider j0nathan przedstawił nowe szczegóły dotyczące produkcji, w tym mapę, podobieństwo fabuły do pierwszej odsłony serii, a także informacje, że gra zadebiutuje na rynku w połowie października. Tym razem za sprawą wycieku na Reddicie możemy zobaczyć pierwszy gameplay z Assassin's Creed Mirage.

Assassin's Creed Mirage znowu wycieka. Pierwszy gameplay trafił do sieci

Assassin's Creed Mirage – wyciekł pierwszy gameplay

Krótki, bo trwający zaledwie dwie sekundy materiał prezentuje biegnącego przez miasto Basima. Materiał jest w kiepskie jakości, więc ciężko ocenić na jego podstawie poziom oprawy graficznej, ale zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, produkcja przypomina pod względem poruszania się bohatera i umiejscowionej kamery Assassin’s Creed Origins.

GramTV przedstawia:

Krótki wycinek rozgrywki zapewne pochodzi z dłuższej prezentacji gry, którą zobaczymy podczas Ubisoft Forward. Jeżeli chcecie zobaczyć grę w akcji, to poniżej znajdziecie kilka różnych źródeł ze wspomnianym gameplayem.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
2
Fun_g_1_2_3
Gramowicz
20/05/2023 12:54

Najbardziej niesamowity byłby artykuł, że nic nie wyciekło do premiery którejkolwiej z gier Ubisiftu,

Ale skoro już coś "wycieka" to mogłoby to być coś co wzbudzi większe nadzieje bo nie ukrywam że jest to pierwsze AC od czasu Black Flag gdzie mam jakąkolwiek nadzieję na coś lepszego.

dariuszp
Gramowicz
20/05/2023 11:30

Można sobie wsadzić taki gameplay XD Bym nawet nie był w stanie powiedzieć z którego AC to pochodzi.