Ash i Pikachu przechodzą na emeryturę – nowe Pokemony bez głównych bohaterów

Radosław Krajewski
2022/12/17 16:20
1
0

To była piękna 25-letnia przygoda.

Ash Ketchum wraz z Pikachu spełnili swoje wielkie marzenie, więc nie pozostało mu już nic innego, jak przejść na emeryturę jako wielki trener Pokemon. The Pokemon Company potwierdziło, że w przyszłym roku doczekamy się specjalnej jedenastoodcinkowej serii, która będzie „ostatnim rozdziałem w historii Asha i Pikachu”. Pierwszy epizod zostanie wyemitowany w Japonii 13 stycznia 2023 roku.

Ash i Pikachu przechodzą na emeryturę – nowe Pokemony bez głównych bohaterów

Ash i Pikachu otrzymają pożegnanie w finałowej serii anime

W Pokemon Ultimate Journeys: The Series fani będą mieli okazję przeżyć ostatnią przygodę Asha i jego wiernego żółtego towarzysza. W epizodach pojawią się również ulubione przez fanów stworki oraz postacie, w tym Misty i Brock. Będzie to pożegnanie z Ashem, który był głównym bohaterem serii anime od 25 lat.

GramTV przedstawia:

Nie oznacza to jednak końca serii, gdyż twórcy zdradzili już szczegóły dotyczące następców Asha i Pikachu. W niezatytułowanym jeszcze anime widzowie poznają dwójkę młodych trenerów – Liko i Roy – którzy wyruszają na pełne akcji przygody w świecie Pokemonów. Tym razem odwiedzimy region Paldea, gdzie startowymi Pokemonami będą te znane z gier Pokemon Scarlet i Violet – Sprigatito, Fuecoco i Quaxly. Nie zabraknie również legendarnego Rayquaza w jego błyszczącej formie. Premierę zapowiedziano na przyszły rok.

Komentarze
1
pokemon the best
Gość
18/12/2022 21:47

Bay Pikachu and Ash for ever!