Armored Core VI: Fires of Rubicon to druga największa premiera FromSoftware

Wincenty Wawrzyniak
2023/08/28 21:15
0
1

Produkcja przebiła wszystkie gry z serii Dark Souls.

Jak podaje serwis Games Radar, Armored Core VI: Fires of Rubicon to druga największa premiera w historii studia FromSoftware. Wyczekiwana szósta odsłona popularnego cyklu przebiła wszystkie części cyklu Dark Souls, jeśli chodzi o liczbę aktywnych użytkowników jednocześnie na platformie Steam.

Armored Core VI: Fires of Rubicon to druga największa premiera FromSoftware

Armored Core VI: Fires of Rubicon wielkim sukcesem na Steam

Aktualny rekord – który został osiągnięty dwa dni temu – wynosi 156 171 graczy bawiących się w grze w tym samym momencie. Tym samym Armored Core VI może pochwalić się wynikiem lepszym od Dark Souls III (129 975), Sekiro: Shadows Die Twice (125 315) i w praktyce każdą inną produkcją studia FromSoftware z wyjątkiem Elden Ring. Tę ostatnią produkcję bardzo ciężko pokonać, ponieważ tutaj mamy do czynienia z ponad 950 tysiącami graczy, którzy ustanowili rekord.

Przypomnijmy jeszcze, że Armored Core VI: Fires of Rubicon jest dostępne na komputerach osobistych (gra udostępniona została w sklepie Steam) oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera odbyła się 25 sierpnia bieżącego roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!