Armia umarłych 2 z oficjalnym tytułem. Snyder zdradza, która postać przeżyła

Radosław Krajewski
2021/10/28 14:15

Zack Snyder ujawnił nowe informacje o kontynuacji swojego tegorocznego hitu dla Netflixa.

Jutro na Netflixie zadebiutuje Armia złodziei, czyli spin-off Armi umarłych Zacka Snydera. Z tej okazji popularny reżyser i producent udzielił wywiadu, w którym zdradził pierwsze szczegóły dotyczące kontynuacji jego filmu. Jeszcze w lipcu Snyder poinformował, że powróci do stworzonego przez siebie uniwersum, aby nakręcić drugą część Armii umarłych. W wywiadzie dla Inverse zdradził, że produkcja będzie nosić tytuł Planet of the Dead, co można przetłumaczyć na Planetę umarłych. Tytuł sugeruje, że po dramatycznych wydarzeniach z zakończenia pierwszej części, wirus zombie ponownie rozprzestrzeni się po świecie, tym razem przynosząc druzgoczące skutki.Armia umarłych 2 z oficjalnym tytułem. Snyder zdradza, która postać przeżyłaReżyser zasugerował również, że jedna z postaci nie zginęła w pierwszym filmie. Mowa o Ludwigu Dieterze granym przez Matthiasa Schweighofer. Bohater zamknął się w skarbcu, którego zawartość miała obrobić drużyna dowodzona przez Scotta Warda, w którego wcielił się Dave Bautista, tym samym jego śmierć nie została pokazana na ekranie. Najwidoczniej Zack Snyder ma ambitne plany wobec tej postaci, która jest również bohaterem Armii złodziei, i chce kontynuować jego historię.

Prawdziwą przygodą byłoby zobaczyć, co się stało z Ludwigiem, kiedy udało mu się bezpiecznie zamknąć drzwi. Został zabity przez Zeusa, czy nie? Co się dokładnie wydarzyło? Nie widzimy sceny, gdy umiera, a zostało mu trochę czasu. Nie powiem, co się dzieje w Armii umarłych 2, czyli Planet of the Dead, ale powiedzmy, że istnieje szansa, że Dieter przeżył. I jest również szansa, że bliskie spotkanie się ze śmiercią przyczyniłoby do tego, że chciałby odnaleźć uwięzioną Gwendoline.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Armia umarłych opowiada o grupie najemników, którzy zatrudnieni przez właściciela jednego z kasyn, mają dokonać największego skoku w historii Las Vegas i odzyskać stracone pieniądze. Nie będzie to jednak takie proste, gdyż miasto wiele lat temu zostało odcięte od świata po wybuchu epidemii zombie.

Pierwsza część zadebiutowała 21 maja na Netflixie. Prace nad kontynuacją ruszą dopiero po zakończeniu prac nad wielkim widowiskiem sci-fi zatytułowanym Rebel Moon, którym obecnie zajmuje się Zack Snyder. Premiery Planet of the Dead nie powinniśmy spodziewać się przed 2023 rokiem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!