Arkham Knight otrzyma darmowy dodatek - strój Batmana z filmu z Robertem Pattinsonem

Krzysztof Żołyński
2023/12/01 10:30
0
0

WB Games oficjalnie potwierdziło, że strój Batmana, w którym grał Robert Pattinson trafi oficjalnie do Arkham Knight i będzie dostępny jako darmowy dodatek.

Być może pamiętacie, że w zeszłym miesiącu strój Batmana pojawił się w zasobach sklepu Epic Games Store. Został błyskawicznie usunięty, bo okazało się, że trafił tam przez przypadek. Fani od razu zaczęli podejrzewać, że szykuje się jakaś aktualizacja do Arkham Knight, a teraz już wiemy, że rzeczywiście taki kostium będzie oficjalnie dodany i ma być dostępny za darmo. Jako pierwsi będą mogli się nim cieszyć posiadacze konsol Nintendo Switch, bo to właśnie w grze na ten sprzęt, która ma premierę dzisiaj zostanie udostępniony w pierwszej kolejności. Wiadomo też, że pozostałe platformy otrzymają go nieco później.

Arkham Knight otrzyma darmowy dodatek - strój Batmana z filmu z Robertem Pattinsonem

Strój Roberta Pattisona z filmu The Batman będzie dostępny jako bezpłatny dodatek i pojawi się już dzisiaj w Batman: Arkham Knight, dostępnego w trylogii, która ma swoją premierę na Switchu. W skład pakietu wchodzą gry: Arkham Asylum, Arkham City i Arkham Knight. Z czasem kostium ten zostanie również dodany do gry na innych platformach - PS4, Xbox One i PC, czego potwierdzenie znalazło się w zwiastunie, który możecie oglądać poniżej. Mimo że Rocksteady Studios dodało kilka innych kostiumów po wydaniu gier, najnowsza aktualizacja jest niesamowitym dodatkiem dla fanów filmu z 2022 roku.

Broń Gotham City w stroju Roberta Pattinsona!

Batman: Arkham Knight jest dostępny od 8 lat, a publikacja niespodziewanej zawartości z pewnością zbiegła się z premierą trylogii na konsoli Nintendo. To plus wiadomość o dodaniu stroju do gry na pozostałych platformach z pewnością zachęci wielu fanów do odkurzenia tego tytułu.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Przy okazji warto przypomnieć, że film The Batman z 2022 roku odniósł spory sukces, którego następstwem jest decyzja Warner Bros. o powstaniu kolejnego widowiska. Pracami nad nowym filmem kieruje Matt Reeves, ale na premierę przyjdzie nam poczekać do 3 października 2025 roku. Dlatego jest dobra okazja, żeby wypełnić lukę i osłodzić sobie trudy oczekiwania ogrywając ponownie znakomite gry Rocksteady, zakładając filmowy kostium Batmana. Świetnie, że producent gry postanowił dodać go do swojej produkcji na wszystkich platformach.

Zwiastun premierowy Batman: Arkham Trilogy na Nintendo Switch

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!