Wygląda na to, że na Xbox & Bethesda Games Showcase zobaczymy gameplay z ARK 2

Mikołaj Ciesielski
2022/06/06 10:40

Deweloperzy ze studia Wildcard szykują się do prezentacji swojej produkcji.

Wygląda na to, że na Xbox & Bethesda Games Showcase zobaczymy gameplay z ARK 2

Jeśli czekacie na zapowiedziane w trakcie The Game Awards 2020 ARK 2, to mamy dla Was dobre wieści. Wygląda na to, że na nadchodzącej konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase zobaczymy gameplay ze wspomnianej produkcji. Na oficjalnym francuskojęzycznym profilu marki poinformowano bowiem, że to właśnie 12 czerwca doczekamy się prezentacji „ekskluzywnej zawartości” z ARK 2.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ tego samego dnia do ARK: Survival Evolved trafi nowa, inspirowana nordyckimi klimatami, mapa o nazwie Fjodur. Wraz z lokacją w grze pojawią się także kolejne stworzenia. Wracając do ARK 2, to niewykluczone, że w trakcie konferencji Microsoftu deweloperzy ze studia Wildcard nie tylko pokażą gameplay ze swojej nadchodzącej produkcji, ale także ujawnią datę premiery gry.

Warto wspomnieć, że Xbox & Bethesda Games Showcase rozpocznie się już 12 czerwca o 19:00 czasu polskiego. Według nieoficjalnych informacji podczas wydarzenia mamy zobaczyć całą masę fragmentów rozgrywki z różnych gier. Całość będzie można śledzić na platformach Twitch.tv oraz YouTube, a także na portalu społecznościowym Facebook.

Na koniec przypomnijmy, że ARK 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X i Xbox Series S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w tym roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery produkcji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!