Arcane na nowym zwiastunie. Netflix podgrzewa atmosferę wokół 2. sezonu serialu

Mikołaj Ciesielski
2024/06/12 12:00
0
1

Premiera już w tym roku.

Na początku stycznia mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy teaser drugiego sezonu Arcane. Nowe odcinki pojawią się dopiero za kilka miesięcy, ale Netflix postanowił podgrzać nieco atmosferę wokół wspomnianej produkcji. W sieci pojawił się bowiem kolejny zwiastun serialu osadzonego w świecie League of Legends.

Arcane na nowym zwiastunie. Netflix podgrzewa atmosferę wokół 2. sezonu serialu

Netflix prezentuje nowy zwiastun 2. sezonu serialu Arcane

Najnowszy zwiastun zapowiada, że w nowych odcinkach Arcane nie zabraknie akcji i emocji. Po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej serii Jinx ukrywa się w regionie Zaun przed podążającymi jej śladem Vi oraz Caitlyn. W materiale pojawia się też kilka innych postaci, które powinny być dobrze znane fanom League of Legends. Udostępniony przez Netflix materiał informuje również, że drugi sezon serialu będzie jednocześnie tym ostatnim.

Zgodnie z zapowiedziami w drugim sezonie Arcane ponownie usłyszymy Hailee Steinfield w roli Vi. Jinx oraz Caitlyn Kiramman jeszcze raz przemówią natomiast głosami odpowiednio Elli Purnell i Katie Leung. W produkcji wystąpią także Reed Shannon (Ekko), Kevin Alejandro (Jayce), Brett Tucker (Singed), Mick Wingert (Heimrdinger) i Harry Loyd (Viktor).

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że drugi sezon Arcane ma zadebiutować w listopadzie 2024 roku. Netflix wciąż nie ujawnił jednak dokładnej daty premiery. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun serialu osadzone w świecie League of Legends.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!