Apple udostępni pierwszy odcinek Fundacji za darmo. Gdzie oglądać?

Krzysztof Żołyński
2023/07/09 17:10
0
0

Apple TV+ wymyśliło nowy sposób na promocję swojego serialu Fundacja. Jego pierwszy odcinek pojawi się za darmo, jeszcze przedpremierą drugiego sezonu.

Pod koniec zeszłego miesiąca Apple TV+ udostępniło debiutancki odcinek serialu Silos na Twitterze, aby promować finał pierwszego sezonu serialu. Teraz robi to samo z innymi seriami science-fiction. Od poniedziałku można oglądać pierwszy odcinek Fundacji na YouTube, przed premierą drugiego sezonu zaplanowanej na 14 lipca.

Apple udostępni pierwszy odcinek Fundacji za darmo. Gdzie oglądać?

Przygotowana przez Apple adaptacja klasycznej serii powieści Issaca Asimova pod tym samym tytułem miała swoją premierę w 2021 roku po opóźnieniu produkcji związanym z pandemią. W rzeczywistości można już oglądać pierwszy odcinek serialu za darmo na Apple TV, ale wymaga to dostępu do aplikacji i nie każdy może chcieć sięgać po nową usługę.

GramTV przedstawia:

Po prawie dwóch latach Fundacja powraca w lipcu z drugim sezonem. Apple ujawniło, że premierowy odcinek nowej serii pojawi się na platformie streamingowej już 14 lipca. Kolejne epizody będą pojawiać się tradycyjnie w każdy piątek.

Pierwszy odcinek Fundacji dostępny za darmo

Historia w drugim sezonie rozpocznie się ponad sto lat po finale pierwszej serii. Napięcia w całej galaktyce wciąż rosną. Gdy ród Cleonów się rozpada, mściwa królowa planuje zniszczyć Imperium od środka. Hari, Gaal i Salvor odkrywają kolonię Mentalików ze zdolnościami psionicznymi, które mogą zmienić samą psychohistorię. Fundacja weszła w fazę religijną, głosząc Kościół Seldona w całym Zewnętrznym Rubieżach i wywołując Drugi Kryzys: wojnę z Imperium.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!