Premiera książki Among Us. Zdrajca między nami! Dzieło już dostępne

gram.pl
2021/09/20 17:00
0
0

Wszyscy zainteresowani mogą już zamawiać książkę Among Us. Zdrajca między nami autorstwa Laury Riviere.

Dziś odbyła się premiera książki pod tytułem Among Us. Zdrajca między nami. Wszyscy zainteresowani mogą udać się do oficjalnego sklepu internetowego wydawnictwa Nowa Baśń i nabyć własny egzemplarz. Przenosimy się na pokład najbardziej niebezpiecznego statku w kosmosie, gdzie znajduje się dziecięciu astronautów – a wśród nich jeden zdrajca, który chce ich wyeliminować. Historia czerpie inspirację z niezwykle popularnej produkcji niezależnego studia Innersloth o tym samym tytule, czyli Among Us. Wydawca zapewnia, że książka jest pełna groteskowych scen i nerwowej atmosfery.Premiera książki Among Us. Zdrajca między nami! Dzieło już dostępne

Praca młodego astronauty V. na statku patrolowym jest bardzo spokojna. Jego lista obowiązków podzielona jest na wspólne posiłki w mesie i rutynowe czynności: weryfikację instalacji elektrycznej, regulację teleskopów oraz czyszczenie filtrów tlenowych. Jednak gdy w tajemniczych okolicznościach w ambulatorium zostaje zamordowany jeden z astronautów, a kolejny – w polu siłowym, wtedy zaczyna się prawdziwy koszmar. Sytuacja staje się nieprzewidywalna, a szanse na przeżycie zmieniają się z sekundy na sekundę. Zdrajca wślizgnął się między członków załogi, dobrze się ukrywa, knuje intrygi i kłamstwa, atakuje w najmniej spodziewanych momentach, ostatecznie zamierzając ich zabić co do jednego! – czytamy w opisie książki na stronie wydawcy.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że gra zadebiutowała na rynku w 2018 roku i jest dostępna na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Zainteresowanie tytułem okazało się na tyle duże, że twórcy postanowili anulować zapowiedzianą kontynuację, aby całkowicie skupić się na rozwoju i dodawaniu nowej zawartości do oryginału. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat spektakularnego sukcesu tej stosunkowo niewielkiej produkcji, zapraszamy do lektury naszej osobnej wiadomości.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!