American Arcadia – dystopijna opowieść z dwoma bohaterami na gameplayu

DK
2022/06/11 07:30
0
0

Nowa przygodówka od twórców Call of the Sea ma trafić na pecety i konsole już niebawem.

O tym, że taka gra powstaje, wiemy już od dłuższego czasu – Out of the Blue zapowiedziało swoją nową przygodówkę pod koniec kwietnia. Natomiast teraz podczas Summer Game Fest mieliśmy okazję zobaczyć trailer z elementami gameplayu. Filmik zobaczycie na samym dole.

American Arcadia – dystopijna opowieść z dwoma bohaterami na gameplayu

W produkcji od autorów Call of the Sea przeniesiemy się do dystopijnej rzeczywistości stylizowanej na lata 70. ubiegłego wieku, gdzie wszystkim żyje się dobrze i jakby luksusowo. Jednak nikt nie zdaje sobie sprawy, że mieszkańcy idyllicznej krainy biorą udział w straszliwym TV show, które jest transmitowane 24 godziny na dobę na całym świecie. Gdy oglądalność spada, któryś z bywalców Arkadii ginie w tajemniczych okolicznościach. Musimy odkryć tę straszną tajemnicę i spróbować wydostać się z pułapki

Gracz wcieli się w dwie postacie, które zaoferują dwa różne style grania: pierwszy bohater – z widokiem pierwszoosobowym – ma być dobry w eksploracji, hakowaniu, skradaniu się i rozwiązywaniu zagadek. Z kolei drugi, którego poczynania będziemy śledzić w widoku side-scroller 2,5D, weźmie udział w bardziej zręcznościowych zadaniach, takich jak pościgi (i również skradanie). Jak to mniej więcej będzie wyglądać, można zaobserwować na wspomnianym trailerze.

GramTV przedstawia:

Dokładna data premiery gry nie jest jeszcze znana – wiemy tylko, że zadebiutuje ona “już niedługo” na pecetach i konsolach.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!