W American Arcadia weźmiemy udział w bezwzględnym TV show. Zapowiedź i trailer

DK
2022/04/29 09:25
0
0

Twórcy Call of the Sea opuszczają wyspę i przenoszą się do dystopijnego miasta.

Kolejna gra Out of the Blue ma opowiadać o bohaterach retrufuturystycznej metropolii Arcadii. Mieszkańcom żyje się dobrze i miło, jednak nie wiedzą, że ich poczynania są transmitowane 24 godziny na dobę. TV Show z Arcadii jest najczęściej oglądanym programem na świecie. A gdy popularność programu spada, mieszkańcy miasta płacą za to swoim życiem. Będziemy musieli odkryć tę tajemnicę i uciec z Arcadii, póki nie będzie za późno.

W American Arcadia weźmiemy udział w bezwzględnym TV show. Zapowiedź i trailer

Wcielimy się w dwie postacie, a każda z nich zaoferuje odmienny styl grania – jedna ma śledzić akcję z perspektywy pierwszoosobowej, a druga w widoku typowym dla sidescrollera 2,5D. Ciekawym będzie również system narracji w grze - American Arcadia snuje opowieść w formie dokumentu, to znaczy wywiadów i przesłuchań świadków.

GramTV przedstawia:

Termin premiery American Arcadia nie został jeszcze ujawniony. Gdy go poznamy, na pewno o tym poinformujemy. Niemniej twórcy już zachęcają do dodawania przygodówki do swoich list życzeń na Steamie. Przy okazji można rzucić okiem na poniższy trailer, który pojawił się w internecie wraz z zapowiedzią tytułu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!