Amazon Prime Gaming rozpieszcza w listopadzie. Jeszcze jedna dodatkowa gra w ofercie

Radosław Krajewski
2023/11/16 20:40
0
0

W usłudze pojawiła się kolejny dodatkowy tytuł, który subskrybenci mogą odebrać za darmo.

Dopiero co informowaliśmy, że w Amazon Prime Gaming czeka premierowy tytuł całkowicie za darmo dla posiadaczy abonamentu usługi, który nie został uwzględniony w oficjalnej rozpisce na listopad. Okazuje się, że nie była to jedyna i ostatnia niespodzianka do Amazona i subskrybenci mogą przypisać do swojego konta nie dwie, ale aż trzy kolejne produkcje.

Amazon Prime Gaming rozpieszcza w listopadzie. Jeszcze jedna dodatkowa gra w ofercie

Kolejna dodatkowa gra w Amazon Prime Gaming

Zgodnie z rozpiską w usłudze pojawiły się gry Star Wars: Knights of the Old Republic oraz Behind the Frame: The Finest Scenery, a dodatkowym prezentem jest Q.U.B.E: Director's Cut, czyli ostateczne wydanie popularnej gry logicznej od studia Toxic Games.

Q.U.B.E: Director's Cut to ostateczna wersja niezależnej łamigłówki Q.U.B.E., której towarzyszy zupełnie nowa historia autorstwa wielokrotnie nagradzanego pisarza Roba Yescombe. Q.U.B.E. to wykręcająca mózg pierwszoosobowa gra logiczna. Używając specjalnych, zaawansowanych technologicznie rękawic do manipulowania kostkami znajdujących się w otoczeniu, gracz rozwiązuje szereg zagadek – począwszy od wyzwań opartych na fizyce, przez puzzle 3D, po próby opartych na platformie.

GramTV przedstawia:

Jeżeli jesteście zainteresowani odbiorem Q.U.B.E: Director's Cut, to udajcie się na tę stronę i przypiszcie grę do swojego konta w Amazon Games. Oferta dostępna jest tylko dla posiadaczy aktywnego abonamentu Amazon Prime. Promocja trwa do 20 grudnia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!